Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért nem tudom rávenni magam...

Mért nem tudom rávenni magam a gyerekvállalásra? Te hány éves voltál mikor elhatároztad magad?

Figyelt kérdés

A párom nagyon szeretne babát de é még vonakodom az egésztől ebből mostanában vannak apró vitáink is.

Néha úgy érzem hogy már jó lenne de mindig győz az hogy mégsem kell nekem még. De a biztosítékot a páromnál most az verte ki hogy a sógornőm bejelentette hogy terhes 2-3 órájára rá megszült a párom tesója. Félek belevágni lekötni magam nem vagyok bulizós semmi szóval nem venné el a szabadidőmet csak félek hogy bírni fogom e nem e bánom meg stb bár mondjuk ha már van akkor biztos nem.


2013. júl. 16. 21:58
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
24 L
2013. júl. 16. 21:59
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed még úgy, hogy kész vagy rá, és nagyon szeretnéd, akkor ne vágj bele, mert ez egy életre szóló döntés. Nincs veled semmi baj. Mások is inkább rólad vehetnének példát, hogy nem meggondolatlanul potyogtatod a gyerekeket a világra, mint nagyon sokan, aztán lesz ami lesz.

Lehet, hogy csodálkozni fogsz rajta, de én 35 évesen szültem és nem érzem úgy, hogy bármiről is lemaradtam volna. (előtte karrier, szórakozás, bulizás, ja és hát néhány szakítás, mire megtaláltam az igazit.) :)

2013. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
34%
26 évesen szültem.
2013. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
5%
21 évesen szültem az elsőt. 35 évesen már késő. Elég öreg lennél, amikor a gyerek még nem önálló, csak 20 éves.
2013. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van neked is!
2013. júl. 16. 22:07
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

én 27 vagyok és nem szándékozom gyereket vállalni. persze változhat de én még mindig nem érzem magam elég felnöttnek, nem beszélve h utálom a kötöttséget.

csak a volt osztálytársaimmal tudok példázni akiknél sok helyen kettö gyerek is van, még picikék 1-2 évesek max. de ezeknek a fele már elvált...és nem friss kapcsolatbol. szoval én ugy gondolnám korai a mai világban de én nem vagyok mérvadó:)

2013. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

34N vagyok, és most értem meg rá.

Jöhet itt bárki azzal, hogy 30 felett már bla bla..., de én örülök, hogy a húszas éveim gondtalanul és fiatalosan telt, miközben a velem egykorú barátnőim teljesen meg voltak kötve, és sokszor még egy kávézás is gondot jelentet. (Jaj a manó most beteg, most alszik, most fürcsi van, most szpozik.... Őszintén sajnáltam őket.)

2013. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
12%
én 19 éves voltam amikor az elsőmet szültem. 23 amikor a 2. , most a harmadikat várom :))
2013. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem hinném, hogy 55 évesen, mire a fiam 20 lesz öreg, roskadt vén csoroszlya leszek majd. De ha így gondolkodsz kedves akárhányas, aki szerint egy 35 éves az öreg (mellesleg öreg az ap-ja!), az sem garancia, hogy akit 20 évesen szül meg az anyja, nem fog váratlanul, vagy betegségben elhunyni 40 évesen.
2013. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Nekem 27 évesen jött az érzés. A te korodban ugyanezt éreztem!
2013. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!