Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kormány több pénzzel támogat...

A kormány több pénzzel támogatná a szülőket a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés
Ezt csak a magyar szülőknek adnák? Ezzel szeretnék elindítani a népesedést! Mert ha nem akkor a cigányok az eddiginél is több pulyát szülnének csak a pénzért. Erről nem hallottam semmit, hogy csak a MAGYAR szülőknek járna?
2013. júl. 4. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Magyar állampolgárnak járna. A cigány is magyar állampolgár sajnos. Remélem semmi nem lesz belőle.
2013. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ebbe igazad van a legtöbb cigány is magyarnak vallja magát sőt papírja is van róla.
2013. júl. 4. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

nem értem amúgy, hogy mi ez az összefüggés, hogy most még több kertinéger lesz kis hazánkban emiatt az esetleges emelés miatt.


egész konkrétan le van írva, hogy 18 év feletti anyáknak, ELSŐ GYEREK után járó támogatás!

egyrészt a barnultabb magyar társaink 18 évesen már a sokadiknál járnak, másrészt miért határozná meg náluk a gyerekek számát az, hogy az elsőre többet kapnak majd???

2013. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy a 2. gyermeket miért nem támogatják?
2013. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. válaszoló, le van írva ez is a tervezetben.

azért az első gyereknél adják ezt a pénzt, mert a baba kelengyére adnák, amit ugye csak az elsőnél kell megvenni.

2013. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ,ha mondjuk 5 év telik el két gyerek közt, és már nincsenek meg a baba cuccok? Akkor is meg kell venni... Mind1, legalább ennyit is segítenek. :)
2013. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-6 gondolom egy személy. Ha már nincs meg, feltételezhető, hogy eladták, akkor a pénz visszajött belőle, lehet abból költeni. Jó, tudom, hogy addigra már híre-hamva sem lesz, de ha minden gyerekre megadnák, akkor aztán beindulna a megélhetési gyerekgyártás...

Én amúgy komoly feltételekhez kötném a megemelt összeget...


de úgyse lesz belőle semmi...

2013. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!