Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most komolyan én vagyok a...

Most komolyan én vagyok a rossz gyerek? És ő a jó szülő?

Figyelt kérdés

Anyám álszent. Napi 3 órát dolgozik(takarít egy kicsi kocsmában, ami annyit jelent,hogy felseper vagy 4szer és beszélget másokkal) Utána hazajön és alszik.. De komolyan, van hogy du. 3ig is. Pl. ma is meg tegnap is az egész napot(minden túlzás nélkül) átaludta. Se kaját, semmit nem csinált(de mondta este, hogy ő ma annyit dolgozott, hogy csak na.)

Ma ki akartam takarítani, de nem lehet, mert alszik. Bekapcsoltam a porszívót, le lettem szidva hogy miért kell zajonganom. Komolyan, ha takarítok az a baj, ha ő alszik az a jó. Mivan?

Apáról meg említést sem teszek...


2013. júl. 19. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Hány éves vagy?

Várd meg, hogy felébredjen, és akkor porszívózz. Szerintem lehetsz annyira nagy, hogy egy zsíros deszkát meg tudsz kenni magadnak, nem kell anyádnak etetnie téged, ugye?

2013. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az a durva, hogy a ház olyan, mintha disznóól lenne... De ő nagyon sokat takarít itthon és stb... SEMMIT. Ha én akarok rendet tenni, akkor meg tényleg leszid, hogy pont akkor zajongom, amikor ő alszik, de ő mindig pihen. Kivéve hajnali 5kor és késő este, mikor már annyit pihent, hogy nem tud többet.
2013. júl. 19. 12:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, ha tudnék miből venni kaját, csinálnék is. De nekem ugyebár nincsen keresetem 17 évesen.
2013. júl. 19. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
És nincs otthon semmilyen alapanyag?
2013. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem takarítanék, majd csak észreveszi magát anyukád.
2013. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De ha nem takarítok ocsmány a ház...

Hát ilyen nagyon alap dolgokat szokott hetente egyszer venni, mint pl. kenyér meg vaj. De ilyen sütni való hús, tészta, krumpli...nem igazán.

2013. júl. 22. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
fiu vagy?
2013. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!