Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy megmutassam...

Mit tegyek hogy megmutassam anyukámnak hogy mennyire szeretem?

Figyelt kérdés

Néha annyira szemétláda vagyok vele... jóvá akarom tenni az összeset és azt szeretném hogy érezze, hogy mennyire szeretem. Persze segítek neki sokat főleg mivel most várja az 5. gyerekét (kistesóm lesz!!!!!!!!).

Anyák! Mitől éreznétek nagyon nagyon jól magatokat? Milyen az ideális 14 éves leánygyermek?

14/L


2013. júl. 19. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Napi szinten elmehetnék úszni. Én ettől.
2013. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Légy szíves a marhaságokat mellőzzétek. ezt kihagytam.
2013. júl. 19. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
megkérdezed mire van szüksége miben segíts. Persze a mosogatás rendrakást szó nélkül meg teszed elmész bevásárolni, hogy semmire ne legyen gondja. Tesóidra vigyázol ha kisebbek.
2013. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Mikor ketten vagytok, menj oda hozzá, öleld át, nézz a szemébe és mondd ezt neki: Drága anya! A világon a legjobban szeretlek! Féltelek, hogy bajod ne essen a szülésnél. Ígérd meg, hogy sokat fogsz neki segíteni és többé nem leszel komisz vele. É biztos elsírnám magam örömömben. De az én lányom sem a "szeretlek", sem a "bocsánat" szavakat nem ismeri.
2013. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, miért nem tanítottad meg rá?
2013. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! Megtanítottam, de aztán a nagybetűs élet megváltoztatta. Egy idő után csak a pénzről és üzletről szól minden. Érzések kizárva!

Egyébként mi a francnak húztak le 31%-ra? Ki volt az a barom? Kár, hogy nem nézhetek a szemébe!

2013. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!