Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

13/L

Én nagyon jól megvagyok a szüleimmel, szinte haverként tekintünk egymásra, és tényleg mindent elmondok nekik, főleg az anyukámnak, egy dologban hazudom: Nem szeretnék még járni senkivel.

Ezt mondom, pedig kezdek az ellenkezője felé hajlani. Fogalmam sincs, mi lesz, ha lesz egy barátom, mit fognak szólni az őseim. Azt tudom, hogy nem fognak haragudni, csak egyszerűen fogalmam sincs,m hogy fogadják majd...

Szerintetek mi lenne, ha most 13 évesen igent mondanék valakinek erre a kérdésre? Vagy mondjak nemet? Nem akarom megszakítani a jó BARÁTI kapcsolatot senkivel.:( Kérlek írjatok hosszú, mindent egybefoglaló, és nem szidó válaszokat! Köszönöm szépen!



2013. júl. 21. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

igent csak akkor mondj ha szerelmes vagy ismered és nem csak a külsejébe vagy szerelmes hanem az emberbe magába.

csak mert tetszel valakinek és neked is tetszik az nem járás. ne kapkodd el. ilyenkor már amugyis természetes hogy kezdesz pasizni. de akkor se kell kapkodni, pláne lefeküdni vele. egy járással még semmi baj nem történt a világban nyilván még nem fogsz nála aludni meg ilyenek,az még korai. vannak persze akik tul vannak mindenen de az nem jo.és ne hazudj a szüleidnek mert elvesztik a bizalmukat és semmit nem fognak neked elhinni. nem éri meg. anyukád is biztos tud tanácsokat adni nagyon jo hogy jo a kapcsolatod velük! használd ki!

2013. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Köszönöm!
2013. júl. 21. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen reakciót fogja kiváltani az az őszinteség, mint itt! Abban a pillanatban, ahogyan közlöd velük, elkezdenek irányítani. Az első válaszoló, az első huszonöt sorában nem is foglakozott a kérdéseddel. Okosságokat osztott, ami nem egyértelműen rossz, de nem tartalmaz választ. Mégis azt javaslom, hogy maradj otthon őszinte, ne hazudj, de ha teljes egészében elmondasz mindent, cenzúrázni fogják még a gondolataidat is, "persze haveri alapon". Nem rosszat akarnak majd, csak arra akarnak rábeszélni, hogy az érzelmeidet az ő logikájuk befolyásolja, ezt tedd magadévá. Legyen egy lazább ismeretséged egy fiúval, akivel esetleg többet szoktál beszélgetni, itt mondj többet a kapcsolat jelentőségéről, ezen keresztül látni fogod, hogy hogyan állnak hozzá ehhez a kérdéshez. Ha önmagad szerint is pozitívan viselkednek, maradhat ez a koncepció. Ha úgy érzed magad, mintha "pofon vágtak volna", kénytelen leszel tudomásul venni, hogy magadra maradtál ebben a kérdésben. Biztosan meg fogod találni azt a középutat, ami összeegyeztethető az elképzeléseiddel, tanácsot is tudsz kérni később, amikor szűkséged lesz rá és hazudnod sem kell.
2013. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. júl. 21. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:

nem értem. szerintem pont a válasszal kezdtem hisz a kérdezö kérdezte hogy mit mondanánk egy felkérésre(legalábbis én igy értelmeztem.)

és ugyanazt irtam mint te csak más szavakkal és hol van ez 25 sor??


na mindegy..

2013. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!