Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most így akkor a jogsinak mi...

Most így akkor a jogsinak mi értelme volt?

Figyelt kérdés
Szüleim rámerőltettek a jogsit, a végére azért megszerettem. De amióta megvan a jogsim, nem vezethetek egyedül, de nekik sosincs idejük vagy kedvük eljönnni velem, de azért folyamatosan panaszkodnak hogy ki fogok jönni a gyakorlatból.

máj. 12. 15:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Majd ha nagy leszel veszel magadnak egy kocsit és mehetsz amerre látsz
máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát saját autó a jelenlegi árak mellett lesz kb. 20 év múlva :D
máj. 12. 15:46
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Kocsijukat féltik nem téged:D
máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

En 7 ev utan iden kezdtem el ujra vezetni. Annyi ertelme volt a jogsimnak, hogy most csak par orat eleg volt vennem egy oktatotol es rendben ment minden, nem kellett ujra elkezdenem az egesz folyamatot.

Szoval en nem banom, hogy anno megcsinaltam, meg ha egy percet se vezettem, mert olyan helyen eltem korabban, ahova abszolut felesleges volt az auto.

máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
77%
Mi lesz itt megint:D
máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem egyből milliós kocsit kell venni, mi a skoda fabiat 5 éve 200ezerért vettük... Most is lehet találni elérhető áron autót
máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De nekem arra sincs pénzem, nem érted?
máj. 12. 16:46
 8/20 anonim válasza:
53%

200 ezerért maximum olyat vesz, ami egy 4 kerekű kartondoboz, amivel földúton közlekedhet biztonságosan, ahol nincs forgalom.


Lehet venni olcsón autót, persze, csak aztán a többszörösét költheti rá, párszor leáll alatta az autópályán (már ha fel mer vele menni rá). Nincs benne semmi komfort, vagy a légkondi megy, vagy a motor stb.

máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
De egyes! Nem a kérdező akarta megcsinálni! A szülők hajtották.
máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Menj el dolgozni,ha keresel mondjuk 300-at,tudsz felvenni személyi kölcsönt,szabad felhasználású hitelt.Nem kell 20 évet várni egy autóra,igazából csak elhatározás kérdése.
máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!