Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak még eddig egy barátnő...

Anyámnak még eddig egy barátnőm sem tetszett, nem fogadott el egyet sem. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
27/F. Volt már vagy 5-6 barátnőm, változó ideig voltunk együtt. Anyám egyiket sem találta szimpatikusnak, pedig nem plázalibák voltak a barátnőim, sőt én se szeretem ezt a típust.
2013. júl. 26. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nálunk ez ugy volt, hogy a szüleim egy volt barátomat se tartották hozzám valónak...egyikkel sem voltak úgy megelégedve...persze kedvesek voltak velük, nem szóltak egy rossz szót sem...max velem közölték, hogy nem hozzám való...és mindig igazuk volt végül....a férjem már hozzám való :) őt nagyon szeretik és egy rosszat nem mondanak róla...lehet, hogy nálatok is igy van...persze függ, hogy hogy áll anyukád a barátnökhőz...lehet, hogy látja, hogy tényleg nem hozzád való, mert ismeri a fiát...és látja előre a dolgokat...de ha ettől eltekintve kedves, befogadó, akkor nincs gond...

nálunk, ha szerettem, elfogadták, sose volt ez gond...de ettől függetlenül úgy gondolták, hogy nem vele leszek boldog...pedig mikor egy ugyanilyen fiú, illetve hát nagy szerelem miatt kértem anyu tanácsát, hogy megbocsássak-e...akkor mondta, hogy tegyem amit a szívem diktál...szóval ellenzés nem volt, pusztán egy ténymegállapítás...


24L

2013. júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én egy kicsit konzervatív vagyok, szeretem ha egy lány házias, nem a boltokat meg a kozmetikusokat járja egész nap. Ennek megfelelően ilyen barátnőim (is) voltak. De mégsem mondanám ,hogy mind egyforma volt, mindegyik egy kicsit más volt. De egyik sem volt neki jó.
2013. júl. 26. 12:28
 13/14 Aspartia ***** válasza:
41%

#3-as válaszolóhoz vagyok hasonló én is.

Nálam is ugyanez a helyzet, tök mindegy kit hozok haza, mg haza se hozom, mááááááár megy a duma, és csak modnja modnja modnja monjda, hogy mi és mi nem jó benne. És hogy NEKI miért nem felel meg, stb. Az tökmidnegy hogy esetleg nekem megfelel-e. :D

Úgyhogy én már haza se viszek senkit, emrt nem vagyok rá kiváncsi.

2013. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy anyádnak meg pont a "plázalibák" tetszenek.
2013. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!