Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem értem! Egyes szülők miért...

Nem értem! Egyes szülők miért nem engedik a gyereküket szinte sehova?

Figyelt kérdés

Vannak olyan barátaim, ismeröseim akiket a szüleik szinte nem engednek sehova, ha pedig igen, akkor is időre kell haza érniük. Mentünk volna fesztiválozni, de elmaradt, mivel a szülök nem engedtek a majdnem 19 éves lányukat/ vagy egy másik esetben egy másik 18 éves lányt. Egyszerűen nem értem. Engem anya mindenhova elenged, csak szolnom kell, nincsen megszabva hogy meddig maradok.

Leakartunk menni sátorozni egy strandra, de a szülők nem engedték a lányukat, mivel a sátor az milyen stbstb. Vagy haza kell érnie bulibol hajnali 2-3ra. Nem értem, akkor már miért nem maradhat 5ig amikor már világosodik is?

Engem anyum tényleg enged mindenhivá, sőt sokat szokott mesélni arról, hogy mikor ilyen idős volt ő hol bulizott, miket csináltak, és sokszor mondja hogy maga az utazás(hogy messzebb van) sokkal jobb volt mint a buli, hiszen kalandosabb stb:)

Itt is sok olyan kérdést olvasok, hogy a gyermekem 17 éves elengedjeme bulizni ? És teljesen felfoghatatlan nekem hogy van olyan szülö akinek megfordul a fejében hogy nem engedi el szorakozni a gyermekét.

Én persze elhiszem hogy féltik a gyerekeiket, hisz sokminden nem magán a gyereken mulik(pl ha bántják, megeröszakolják) de ha nem engedik sehova a gyereket milyen élményei lesznek? Miért kell ilyen szinten félteni a szinte felnőtt gyerekeiket?


2013. júl. 26. 19:33
1 2
 11/11 anonim válasza:

Legalább elengednek és nem kell 19 évesen a lakásban ülnöd mert még tanulni sem engednek el mert az első utcasarkon neked mennek vagy mert bedrogoznak sétálás közben.-.-"

Szóval örüljön neki, hogy addig engedik legalább.

Mondjuk a legdurvább, hogy még a haveromhoz sem mehetek át aki a szomszéd utcában lakik 5 házzal arrébb. -.-"

2013. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!