Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők tényleg a saját...

A szülők tényleg a saját gyereküket látják a legszebbnek?

Figyelt kérdés

Én ezt nem tudom elhinni. Oké, hogy a sajátjukat szeretik a legjobban, de nem hiszem el, hogy a csúnyább gyerekek(rothadó fogak, szemüveges, kövér, kancsi, stb) szülei nem látják, hogy mennyivel szebb más gyereke. Egyszerűen nem hiszem el.

23/N


2012. márc. 29. 07:25
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Itt meg lehet mondani az öszintét:)
2012. márc. 29. 07:26
 2/42 A kérdező kommentje:
őszintét
2012. márc. 29. 07:26
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Még ha az agy fel is fogja, hogy nem az övé a legszebb, a szív teljesen mást mond. Minden anyának a saját gyermeke a legszebb.
2012. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak az elfogultak. Az enyém kimondottan ronda baba volt, kb. 2 éves korára lett szép :)

A szemüveggel nem tudom mi bajod, szerinted az ronda???

2012. márc. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem az. Főleg gyerekeknél, szerintem nagyon elcsúnyítja szegényeket, mindig sajnálom, mikor meglátok egy olyan kerekszemüveges gyereket.
2012. márc. 29. 07:34
 6/42 anonim ***** válasza:
84%
szerintem is látják, de ha lesz gyerekem és nem lesz a legszebb szerinte4m akkor is úgy fogom érezni hogy ő a legszebb (hiába látom hogy nem :) meg sztem te is, meg mindenki
2012. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
38%
Tanácsadáson anyuka azt mondta a dr nőnek.El van keseredve mert mindenki gyereke olyan szép,nézze már meg a dr nő az övé meg milyen ronda.valóban csúnya volt a kislány.A dr nő meg nézett(én is)még soha nem hallottam ilyent,de legalább ő be vallotta.Azt mondta neki anyuka ,"hogy mondhat ilyent,minden anyának a sajátja a legszebb"A nő nem volt csunya,mondjuk apukát nem láttam.
2012. márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Szerintem ez csak egy sztereotípia, hogy mindenkinek a sajátja a legszebb, ezért sok szülő nem meri bevallni, hogy szerinte nem az övé a legszebb, mert azt hiszi egyedül van ezzel. Pedig szerintem nincs hogy ne lássák a csúnya gyerekek szülei, hogy mások milyen szépek.
2012. márc. 29. 07:52
 9/42 anonim ***** válasza:
94%

ez a baj az emberekkel hogy mindig a külsövel foglalkoznak,agy nélkül!

gondolom te nem vagy anya,vagy ha leszel,kérdés h milyen ilyen felfogással.

manapság már elég divatos szemüvegek vannak,amit örömmel hordanak a gyerekek.

2012. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
81%
Az én kislányom szép,láttam már szebb gyereket is,tehát nem azt mondom hogy a világ legszebb gyereke de szép kislány.
2012. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!