Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Özvegyektől kérdeznék, vagy...

Özvegyektől kérdeznék, vagy akik ismernek özvegyeket. Mikor lett új kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Apukám szeptember 30-án halt meg szeptikus sokkban. Nehéz volt. Szegény még csak 54 éves volt és 8 évig küzdött leukémiás limphomával. Erre anyám májusban bejelenti nekem, hogy : Jó, hogy feljöttél, mert be akarom mutatni az új barátomat! azt hittem, hogy lehidalok. Nem is gondoltam, hogy anyu ilyenen gondolkodik. 48 éves. Azt hittem, hogy megvárja legalább az 1 évet. Fura volt nekem, hogy hol ismerte meg a pasit. Én nem találkoztam vele, mert nem voltam rá kíváncsi, csak a 2 fiú tesóm. 1 hónap múlva érdeklődtem öcsémnél, hogy mivan az új emberrel, erre azt mondja, hogy már másikat mutatott be nekik. Gondoltam magamban, hogy ez nem normális, honnan, hogyan. Mire beírtam a nevét a keresőbe és az egyik társkereső beadta a nevét. Már 7 hónappal azután, hogy meghalt a férje, feltette magát társkeresőre + éjjel-nappal facebook-ozik, de annyira, hogy már az unokáival sem törődik. Pedig van neki 3. Egy 1 éves, egy 3 és egy 7 éves. De neki fontosabb a facebook. Furcsálltam, hogy őt zavarja, amikor netezik. Azt mondogatta, hogy nincs magánélete a gépnél. Gondoltam minek az??? Hát kiderült...Ott is írogat neki mindenféle hapsi és olyan módban beszél velük, mintha 20 éves lenne. Alpári, undorító dolgokról beszélnek, mintha nem is az anyám lenne. Úgy néz ki, mintha szexőrült lenne. összejött egy 54 éves hapsival, kb. 1 hónapot voltak együtt, anyám rá volt akaszkodva, össze is vesztünk miatta, erre a hapsi kidobta, ő pedig szerelmi bánatában majd meg halt, de 3 nap múlva egy vad idegennel megbeszélte, hogy lefekszik vele, a saját házukban. Ja a gyerek még csak 29 éves és sosem hallott róla eddig. És ő rám be van pöccenve, hogy én milyen bunkó vagyok, mert nem állok mellé. Nekem ilyen szülő és nagyszülő nem kell. égő...A kis városunkban erről beszélnek. Csináltatott egy nagy tetkót a lábára, ő, aki rühellte a tetkókat, kiderült, hogy a tetkó csinálóval is össze akart jönni, csak az öcsém nem engedte nekik. Ja és a régi barátnője ismét barátnője lett, és érdekes, azóta marhult meg. Mert az egy nem normális nő. Azt hajtogatja neki, hogy már ne a családjának éljen, velünk már törődött eleget, most csak magára gondoljon és legyen boldog. Milyen dolog, hogy felmegy a 2 gyermekem és ki sem megy hozzájuk, hanem ő netezik és az öcsém és az élettársa foglalkozik velük? Azt szeretném megtudni, hogy aki elveszítette a párját, az mikor kezdett el ilyenen gondolkodni? Normális ez a forma, amit anyám csinál? Röviden: Reggel meló, amint hazaér facebook, új barátnő, éjfél-2 fele vége a netezésnek, alszik. Ez a napirendje. Esetleg, ha más műszakban van, akkor cserélődik, de ugyanígy. Én gondolom ezt rosszul?
2013. aug. 1. 07:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Nekem unokatesóm ilyen, 36 éves, de két hónappal a temetés után már jártak hozzá.

Plusz munkatársam felesége, az ha két hetet várt sokat mondok.

Annyi, h rokonom próbálta nem nagy dobra verni, de ez még azzal se foglalkozott.

2013. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

más örülne hogy az édesanyja kilábal a gyászból..Neked is javaslom azt hogy próbáld felülbírálni a véleményed, jobban jársz Te is ha édesanyád nem fordul be teljesen..

Ha ő így jut túl , akkor próbáld tiszteletben tartani.Neki is csak egy élete van.

2013. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Az jó dolog ha keres és talál új társat magának,de ami nálatok történik az már nem normális,anyád kezd elk.rvulni.
2013. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Az ismerősi körömben fél év 1 év, amikor mr mi is tudtuk, hogy van valaki.


Volt a másik változat, 36 évesen özvegy lett, most 60hoz közel, de azóta senkije, csak a gyerekek, aki már felnőttek, egyedül él.



Meg az egyik nagynéném, aki 10-en x évig senki, aztán buta mődon, naívan egyik kapcsolatból a másikba, mert nemmjött rá, hogy a férfiak csk azt akarták tőle..


Most 63 évesen 50-nek néz ki...

2013. aug. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez durva. :S
2013. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy haláleset sokkolhatja az embert. Van aki mely depresszióba esik, van aki meg kifordul önmagából. Az is lehet, hogy a szüleid házassága nem volt felhőtlen, talán mar jo ideje válást tervezgettek es most anyukádnak mar nem kell titkoloznia.

Egy biztos, az o élete, senkinek nincs joga beleszólni.

2013. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, amit írtam. Nem az a bajom, hogy lesz valakije. Gondoltam, hogy lesz. Csak azt hittem legalább megvárja az 1 évet és nem ilyen formában lesz valakije, hanem a korához illő módon találna magának valakit és nem úgy, mint egy ...izé. Tudjátok...lehet normálisan is találkozni vagy megismerkedni valakivel.
2013. aug. 1. 08:01
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Elöször is egy 48 éves nötöl nem várhatod el, hogy csak az unokáknak éljen és ne legyen saját élete.

Másodszor édesapád hosszú betegsége és halála neki is elég nehéz volt, és ezt nem mindenki úgy dolgozza fel, hogy ül a szobában és depresszíoba esik, van, aki úgy érzi, be kell magának bizonyítania, hogy Ö még él.

Harmadszor, semmi közöd sem neked, sem az öcsédnek anyátok magánéletéhez, arra meg föként semmi joga, hogy ne "engedje neki", hogy összejöjjön valakivel.

Negyedszer anyukád valószinüleg vagy a klimax elején van, vagy közvetlen elötte és pánikba esett, hogy ezentúl egyedül marad, ezért is keres valakiket.

Ötödször egy 48 éves nönek VANNAK szexuális igényei és azt nem várhatjátok el töle, hogy a kedvetekért lemondjon róla.

Hatodszor elég szemétség töled, hogy kémkedsz utána, nem tudom, mit szólnál, ha ö tenné ugyanezt veled.

2013. aug. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod apukád 8 évet volt beteg. Gondolod ez a 8 év alatt volt házaséletük? Megsúgom, valószínűleg csak a betegségről szólt az életük. Valahol érthető, hogy most kicsit kifordult magából, ennyi év után, újra nőnek érzi magát. Szerintem hagydd békén, valószínűleg talál majd egy pasast aki mellett megnyugszik.
2013. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Anyósom a férje halála után öngyilkos akart lenni, aztán s temetés után 3 hónappal már skypeolt egy régi nagy szerelmével. Októberben volt a temetés, következő nyáron már találkoztak, egymásnál aludtak, majd összeköltöztek, kézenfogva járkáltak, kevesebb mint egy évvel a temetés után.

Az ő dolga igazából, csak nálunk az volt a durva, hogy a fiúkat nem nevelték önállóságra, és egyik percről a másikra az anya lelépett és a párom 20 kilót lefogyott, és ezzel nem törődött az anyja. Mert kezdjen új életet, de a fia örökre a fia marad. Igazából már 2 éve az új fickóval él, és azóta nemigen hallunk róla, ha kell neki valami, akkor felhív minket, ennyi, havi 1-2 alkalom.

2013. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!