Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért erőszakolja ezt...

Anyám miért erőszakolja ezt rám ennyire?

Figyelt kérdés

Az anyai ágon lévő nagymamámmal élünk együtt és most újra megtalálta a nővérét és kitalálták, hogy mennyünk ki hozzájuk Svájcba. Na most ha mindent összeadunk ez költségben túl sok legalább 300 ezer Ft ha mindent beleszámolunk. Útiköltség, kaja, költőpénz stb. Plusz itthonra ugyanúgy a rezsi, nekem szeptemberben a suli kezdés. Ezt is nehéz lenne összeszedni, de ők mégis ragaszkodnak hozzá, ráadásul mondják, hogy biztos adank majd kint pénzt.


Na most én nem akarok kimenni, mert azt sem tudom kihez megyünk, nem is ismerem őket, ráadásul augusztus végén akarnak. Na most nőgyógyászhoz is el kéne mennem, de anya mindig azzal jön, hogy majd, mert sokkal több fontosabb dolog van. Amit szeretnék ahhoz sajnos szülő kell így egyedül nem mehetek el. Akkor a barátom miatt sem akarok kimenni, pont arra a hétre tervezik, amikor végre itthon lenne egy hetet. Így is egész évben dolgozik. Meg most kimegyünk és mit csinálunk? 86 évesek azok akikhez megyünk... nem akarok ott lenni se. Meg van egy kutyám. Őt sem akarom itthon hagyni egyedül. Plusz itt a kert is, azzal is foglalkozni kéne.


De anyám csak erőszakol, hogy akkor is menni fogok ha nem akarok, őt nem érdekli stb. Jó helyen tudnénk itthon maradni. Két utcával arrébb laknak a barátomék és a szülei mondták, hogy nyugodtan maradjak addig náluk. Aludni tudok hol, senkit nem zavarnék stb. Amúgy is jóban vagyunk már több mint 10 éve. Meg anyáék is, velem együtt. De, hogy nekem akkor is mennem kell. 17 éves vagyok, más már nyaralni elmehet egyedül, de én még csak arra sem szavazhatok, hogy itthon maradjak. Ráadásul jó kezekben maradnék itthon. Én értem, hogy félt, de nem érti meg, hogy nekem ez egy kész kín.


Mit tegyek?


2013. aug. 1. 14:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
37%
Már bocsi, de mi az amit nem tudsz egyedül elintézi a nődokinál?
2013. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%

"ráadásul mondják, hogy biztos adank majd kint pénzt. "


És ha nem???? Ez a legnagyobb gáz, hogy így állnak hozzá a szüleid.

2013. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Szeretnék gyógyszert felíratni. Azért mert 10 éves korom óta menstruálok és még mindig össze-vissza jön meg, meg hormonzavaros is vagyok, meg most már rendszeres nemi életet élek 9 hónapja. 1,5 éves kapcsolatom van. És ahova mennem kell dokihoz, oda kell egy szülő, hogy beleegyezzen a gyógyszer szedésébe.
2013. aug. 1. 14:24
 4/36 A kérdező kommentje:
#2-s ezt mondom én is. Hiába gazdagok, de szerintem egy fillért nem fognak segíteni.
2013. aug. 1. 14:25
 5/36 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásznál fontosabb egy svájci út, ahol lehet, még pénzt is kapsz? Azért anyukád sem mérlegel, ilyenre nem lehet építeni, ráadásul egyedül is elmehetsz nyugodtan. Ennél már csak az lesz a legrosszabb, ha kimész, elmegy a 300e ft, jön a sulikezdés, és nem kapsz pénzt. Ha a nagyi nővérének lenne pénze, akkor nem nektek kellene összeszedni rá azt az összeget...Elhiszem, hogy a nagyinak fontos az út, de miért kell mindenkinek menni? Menjen vele anyukád, és küldjön egy képeslapot.
2013. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
#5-s azért akarnak kocsival menni, mert úgy még mindig olcsóbb, mint vonattal.
2013. aug. 1. 14:27
 7/36 anonim ***** válasza:
0%

Egy hétről beszélünk??? Tényleg?

Kamaszok...

2013. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%

Barátod, nődoki megvár. Sztk rendelés ingyenes, menj oda.

Svájcot kihagyni?? Nem tenném. Ha semmi program nem lesz, akkor is maga a csoda az az ország. A hegyeivel, szépségével. Lehet, lesznek fiatalok is, nem csak az idős néni, akikkel megnézheted ezeket a teremtett csodákat.

Rád erőszakolja, mert megbánod, ha kihagyod. Minden, mindenki megvár. Ha nem, akkor nem is ért a kapcsolat semmit.

2013. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

És ha szegényt nem érdekli se a hegy, se semmi?

Végülis igazad van, menjen ki, igaz nem vágyik oda, és egy fillért nem fog látni, kvázi többet nem kell menni... Istenem...

Voltm Svájcban, nem vagyok se egy természetjáró, nekem muszájból kellett mennem, és még csak fényképet sem csináltam. Aki nem vágyik utazásra, felesleges elmennie, aztán csak megkapja, hogy rossz ránézni, és hogy elrontja a hangulatot.

2013. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

#7-s leírtam szerintem elég jól.

#8-s én értem, hogy megvár, nem is ezzel van a baj, de elolvastad te azt pontosan hogy mi van?

2013. aug. 1. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!