Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem foglalkozik semmivel...

Anyám nem foglalkozik semmivel. Nem takarít, főzni is csak ritkán szokott. Elvárná, hogy én munka után takarítsak stb. mivel ő nyugdíjas igazán megtehetné. Kiszolgáltatja magát és elveszi a pénzem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Elköltözhetsz.
2013. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A ház az enyém is, nem fogom ott hagyni.
2013. júl. 26. 21:52
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Költözz.
2013. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Költözz külön, albiba. A pénzed az a saját kereseted, amit a munkáltatód ad, vagy egyszerűen úgy érted azt, hogy elveszi a pénzed, hogy nem ad zsebpénzt,vagy elveszi(visszaveszi), amit előtte nap/órákkal azelőtt ő maga adott neked?
2013. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2013. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Oké hogy a tiéd is a ház, de anyádé gondolom a haszonélvezet így akár ki is tehet téged az utcára. A házadat nem adhatja el csak úgy mert nem tulajdonos. Mást meg nem tudna vele csinálni.

Elköltözöl szépen, aztán ha meghal akkor visszamész ennyi.

Én apám is sz*rt mindenre rá amikor nyugdíjas volt. A húgom már nem bírta elköltözött, onnan nekem meg nem volt elég keresetem és akkor a párom is lehagyott, de amint jobb munkám lett és több pénzem egyből leléptem egy délelőtt alatt összeszedtem a cuccaim, kértem kölcsön kis teher autót és leléptem.

A házba egészen apám haláláig nem költöztem vissza. Persze elmentem hozzá látogatóba hát volt is ott kosz rendesen de legalább főzött magára.

Amikor meghalt akkor megkérdeztem a húgomat hogy kell-e neki a ház mivel ő is örökös volt így kettőnké értelem szerűen, de mivel anyukánk elhagyott minket, mármint lelépett, így nem volt neki haszonélvezete így mi döntöttük el ki lakjon benne. A húgomnak jó élete volt ő mondta hogy nyugodtan lakjak benne még az örökségéről is lemondott a javamra hogy akkor a későbbiekben ne okozzon gondot ha éppen eladnám.

Mivel a ház a kosz miatt eléggé le volt lakva így teljes felújítás, a gatyám ráment de megérte. Igaz ez tavaly volt, és még mindig csinálgatom, de már szép lett, és teljesen tiszta a páromnak tetszik, már gyereknek való hely lett.

2013. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha albérletbe mennék éhen is halnék. Amúgy sem akarok költözni mert babát szeretnék.
2013. júl. 26. 22:04
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
remélem ki is rak majd a gyerekkel együtt, ha a nyakára szülsz.
2013. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek kiábrándítani de ha az albérletre nem lesz pénzed akkor a babára sem. Előbb egy normális párkapcsolat, normális munkahely, normális fizetéssel, egy élhető környezet és aztán a baba...

A férfi bármikor kiszállhat a kapcsolatból, elege lehet a gyereknevelésből de egy anya sosem.

2013. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Közöd semmi.
2013. júl. 26. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!