Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondtátok el anyukátoknak...

Hogy mondtátok el anyukátoknak hogy megjött a menstruációtok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Anya!


Az az érzésem, hogy

megjött a vérzésem.


:)

2013. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Én épp nyaraltam a papám nővérénél,ott történt.Mikor anyum megjött,akkor épp wc-n voltam,mire kijöttem a nagynénim elmondta.De ha ez nincs,akkor simán mondtam volna neki és kész.
2013. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Anya , szerintem megjött....


Megölel, ő elérzékenyült, én bosszankdtam, de azért örültem valahol, mert már 15 elmúltam

2013. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam el neki. Minek? Nem is kérdezte sosem.

Igen, Ő ilyen volt sajnos....

2013. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Én nem mertem elmondani. Nagyon szégyelltem, mivel eszméletlenül korán, 11 évesen jött meg. Pár betét eltűnése után rákérdezett, úgyhogy kénytelen volt bevallani... Ő örült, én pedig gyűlöltem a testemet.
2013. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mondtam el neki. A mi családunkban ez tabu téma volt, én meg szégyelltem, így megoldottam magam, elmentem a boltba, és vettem, amit kell :)
2013. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk nem volt semmilyen titkolózás, sőt, mi még meg is ünnepeltük ;)
2013. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Sehogy.

Anyám nem volt beszélgetős... Még csak fel sem világosított, semmi. Így hogy mondtam volna el neki?

Mindig akartam, de sose mertem. Titokban bonyolítottam az ügyet...

Aztán 17-18 éves koromban egyszer rákérdezett, hogy már meg kellett volna jönnie, nem jött még meg, el kéne menni orvoshoz, hogy miért nem. Persze ezt is olyan lehetetlenül kérdezte. Úgyhogy akkor sem mertem elmondani, és úgy tettem, mint aki nem tudja mit kérdez. Talán még 1-2szer ez megismétlődött, aztán elfelejtette a témát. Szóval úgy tudja, hogy nekem nem jött meg. :-)

2013. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Már nem nagyon emlékszem rá, nekem is 11 évesen jött meg, elég korán.
2013. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Én is nagyon szégyelltem, mert először, nem is tudtam, hogy megjött, mert csak ilyen barnás foltok voltak a bugyimban, és azt hittem, most ne nevessetek ki, hogy bekakilok véletlenül, és nem mertem elmondani. Aztán 2-3 nap múlva rendesen vérezni kezdtem, akkor már leesett, és akkor azért szégyelltem magam, hogy hogy lehetek ennyire hülye.


Aztán mondtam anyukámnak, - anya, képzeld, megjött.

Ő csak annyit mondott, - Gondoltam én, hogy nem véletlenül fáj a hasad.

2013. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!