Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyával? (többi...

Mit csináljak anyával? (többi lent)

Figyelt kérdés
apa ki ment külföldre dolgozni és anya szerintem fél az egyedül léttől vagy nem tom...m1.és szinte a nyáron sehova sem engedett el. meg elvárja azt h vele aludjak!! majdnem 14 évesen!! és amikor megprobálom felhozni a témát hogy had aludjak már a szobámban, akk elkezd veszekedni hogy boztos azt a sz@r gépemet akarom nyomkodni.MOndom akk nem nyomom csak tv zek. azt ott is tudok ...Hát kösz h eldönthetem h hol alszok.. -.- Kérlek segítsetek!! Annyira utálok ott aludni. meg mindig elvárja h már 1kor aludjak nyáron!!

2013. aug. 7. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Apukád elment, és most veled helyettesíti őt
2013. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen de ez nekem rossz és nem fogja fel :(
2013. aug. 7. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélgetni, de ne este (olyankor érzelmesebbek vagyunk) mond el neki, hogy legyen szíves tiszteletben tartani a magánszférádat amibe beletartozik, hogy a saját szobádban alszol. HA fél egyedül, hagyja bekapcsolva a tévét esetleg résnyire nyitva az ajtót. Mond, hogy te teljes mértékben megérted, hogy fél egyedül, de a szülők sosem terhelhetik gyermekeiket a saját problémáikkal, nekik kell támaszt nyújtani a gyermeküknek és nem fordítva! Ezeket mind nyugodtan, kedvesen mond, neki.
2013. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam többször is de mindig veszekedés lett a vége :( egyszerűen meg se hallgat.. meg azzal jön h egész nap gépezek meg ilyenek ://
2013. aug. 7. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz vissza, hogy miért baj ha gépezel, és miért jobb 14 évesen, ha gépezés helyett anyucival alszol? Amúgy fiú vagy vagy lány?
2013. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lány. és ha ezt meg próbálnám sztem az egész utca zajongna tőlünk :D de m1 azér megróbálom :D ha nem irnék ide többet akk megölt vagy ki küldött apámhoz :DD mer olyan "kezelhetetlen " vagyok
2013. aug. 7. 17:02
 7/7 A kérdező kommentje:
amugy télleg annyira kezelhetetlen vagyok! hogy pfu ! napjaim abból állnak h gépezek és eszek/iszok . és kezelhetetlen vagyok -.- azok nem azok akik ellognak otthonról, bulizak, sznak és másnap terhesen mennek haza.mi lenne ha ilyen lennék . Úristen
2013. aug. 7. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!