Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyunak? :s 14/L

Hogy mondjam el anyunak? :s 14/L

Figyelt kérdés
Szóval :).. Tegnap összejöttem egy évfolyamtársammal. Anya látta már 1-2hónapja azt mondta "helyes gyerek". Anyukámmal nem igazán szoktam megbeszélni a fiús dolgokat. Szégyenlős vagyok előtte vagy, hogy mondjam. Az még oké, hogy" anya van barátom. " de utána jönne mindenféle kérdés és azt nem igazán szeretném. Valakinek tippek? Még csak 14 éves vagyok de koromhoz képest érett! Csak értelmes válaszokat kérnék ha lehet.

2013. aug. 8. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megmondod anyukádnak, hogy: "Anya, összejöttem xy-al"

Innen már menni fog magától is.:)

2013. aug. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mit takar hogy "összejöttetek"?
2013. aug. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Két pont közt az egyenes a legrovidebb út,szóval neked kell nyitnod anyud felé megkímélve magad a "hülye" és kellemetlen kérdésektöl... De csak annyit mondj amennyi szükséges,ne menj túl mélyre a témában,mert a szülök olyanok mint a nyomozók:)
2013. aug. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy vagy érett a korodhoz képest... akkor már rég megbeszélted volna anyukáddal.
2013. aug. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mond meg Anyudnak hogy összejöttem azzal a "tudod...helyes gyerekkel és olyan jól érzem magam vele, mert pl. olyan cuki és normális, segít a leckében, jókat beszélgetünk és soha sem unatkozunk....nem iszik és drogozik mint a többi gyerek stb blablabla".
2013. aug. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%

"Még csak 14 éves vagyok de koromhoz képest érett!"


Akkor tudnád a helyzetet kezelni magadtól is, és nem kérdeznél itt hülyeségeket. Amúgy milyen válaszokat vársz? Hogyan lehet egy ilyet elmesélni? O

2013. aug. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
69%

"Még csak 14 éves vagyok de koromhoz képest érett!"


Akkor tudnád a helyzetet kezelni magadtól is, és nem kérdeznél itt hülyeségeket. Amúgy milyen válaszokat vársz? Hogyan lehet egy ilyet elmesélni? Odamész, azt "anyu, van egy barátom, tudod, az a helyes gyerek, blabla..."

2013. aug. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Hát én nem mondanám meg anyának,pont azért mert érettebb vagyok és nem szeretem ha leordítják a fejemet a nyakamról ;)
2013. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha anyukád meg dicsérte a az ugymond leendő barátodat akkor nagy baj nem lehet de ugyis fel foghatod hogy egy jo jel egyszoval nyugodtan mond meg hogy mi a.pálya.:)
2013. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Minél előbb mond el, mert ha sokáig halogatod és meg tudja máshogyan akkor nem fog bízni benned és a barátodban sem, így nem jó egy kapcsolatot indítani, beszélj anyukáddal és anyukád előtt nem kell szégyenlősnek lenned, ő is nőből van át ment ezeken a dolgokon, meg kellene beszélned vele mindent hiszen ő az aki tud neked segíteni. Lehet hogy kényelmetlenül érzed amikor kényes dolgokról beszéltek, de hidd el jobb ha beszéltek róla. Mondjuk kezdhetett ezzel a dologgal, hogy anya beszélnünk kell valamiről, mert fontos... tudod az a srác akit egyszer láttál és azt mondtad helyes gyerek, hát tudod én is így gondolom és még kedves is meg...blablabla és anyukád szerintem mindenképpen rá fog kérdezni dolgokra... az a lényeg, hogy őszinte légy vele, mert a bizalom minden kapcsolat alapja.
2013. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!