Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aza helyzet hogy problémái...

Aza helyzet hogy problémái vannak odalent, és szerintem orvoshoz kéne menni, csak nemtudom hogyan mondjam el anyunak. :/ Ti hogyan mondanátok el? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Szóval van egy öcsém is meg ugye apu, és szerintem ez lányos dolog és nem szeretném hogy szétkürtölődjön. :/ Az időpont megvan hogy mikor szóljak, csak nemtudom hogy hogyan. Ti mit tennétek? Hogyan mondanátok el?
2013. aug. 7. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyszerüen közlöd vele. öcsédnek meg nem kell tudni... megbizol a szüleidben? anyudban legalábbis? neki is tuti volt ezer ilyen esete nyilván nem fog kiröhögni.
2013. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja és megkéred h a többieknek ne szoljon.
2013. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb szólj neki, ha más nem, félrehívod.

Elég valószínű, hogy nem fogja elmondani senkinek, ő is nőből van, átérzi. De ha nagyon aggódsz, csak tedd a mondókád végére, hogy de azért ne mondja már el még apukádnak se :)

2013. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké nagyon köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok:) Úgy döntöttem holnap reggel szólok neki mert apu sincs otthon öcsi meg még alszik én és ő meg korán kelünk! Tényleg nagyon köszönöm!!:) Egyébként is már ugyvagyok ezzel hogy most túlvagyok rajta 2 hónap múlva meg már úgy nézek vissza rá mint egy kimaradt jelenetre az életemből!!:)))
2013. aug. 7. 20:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukád,én is aggódom,mikor látom,hogy a kamasz lányom nem akar beszélni az ilyen problémákról,mert cikinek érzi.

Gondolom ez ösztönös,de hát ezért (is)vagyunk.

Nehogy elhallgass semmi ilyent előle...

2013. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Anyukád előtt ilyen ügyekben nem kell szégyenlősnek lenni, hiszen Ő is nő :) Apukádnak meg öcsédnek pedig biztosan nem mondja el az ilyen női dolgokat. Elég csak annyit mondani neki, hogy "Anyu! Ez a bajom van, légyszíves menjünk el nőgyógyászhoz/orvoshoz" :)
2013. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm. Már nagyon szükségem volt erre a bíztatásra elsem tudom mondani hogy mennyire szorongok az ilyen ügyek miatt, és a nőgyógyász mitfog csinálni az a másik paranójjám.. :( :/
2013. aug. 7. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Bemész, elmondod mi a panaszod, van hogy meg sem vizsgál, ha semmi komoly hanem felír valamit. Lehet, hogy ellenőrzésképp megvizsgál, akkor fel kell feküdnöd egy asztalra, a hasad szabaddá téve, meg fog ultrahangozni ami kicsit lehet kellemetlen lesz, bár engem csikizett miközben vizsgált :D Ha már menstruálsz meg fogja kérdezni rendszeres-e már, milyen időközönként jelentkezik. És Anyukád is bent lehet ha szeretnéd :)
2013. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
uwh oké akkor köszönöm!!! Ez most nagyon megnyugtatott! :)) Vicces hogy az ember olyanok tanácsától könnyebbül meg akiket nem is ismer, minden esetre örök hálám ha segíteni tudok csak szóljatok!!! Nagyon köszönöm!!
2013. aug. 7. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem,hogy miért kell mindent titkolni a férfiaktól. Főleg az apukáktól, úgy is csak olyan szinten érdekli őket a dolog, hogy egészséges-e a kislányuk vagy nem. Nem tesznek fel kérdéseket, a normálisak (99%) nem poénkodik a problémákkal.

Nekem is volt már bajom, anyámnak mondtam el, de apám is tudott róla, hazaérkeztem és csak annyit kérdezett,hogy minden rendben van-e. ~Halálosan ciki volt!~

2013. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!