Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet az, hogy egy apa...

Hogy lehet az, hogy egy apa többet törődik a gyerekével mint a saját anyja?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Nem értem miért zavar ez téged.
2013. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te meg honnan tudod? Komolyan kérdezem. A nap 24 órájában velük vagy?
2013. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyja nem törődik vele,akkor még az a szerencse,hogy az apja igen.
2013. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Bezzeg ha az anya törődik többet a gyerekkel, és az apa meg csak alig-alig, az nem szúr szemet, ugye?!
2013. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincs kőbe vésve, hogy az anyának kell többet törődnie a gyerekkel - szokás, norma, de vannak ettől való eltérések, viszont az meg nem feltétlenül rossz.
2013. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is apa törődik sokkal többet... Na és?
2013. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem mindenki való anyának, van akinek csak azért kell a gyerek, hogy kitegye a "kirakatba", de pl. levinni őket a játszótérre, vagy netán a strandra... Na azt már nem! Pedig anyuka otthon van, elvileg pénzt is kap érte, hogy a gyerekekkel foglalkozzon. Sajna van ilyen a családban.:(
2013. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2-es válaszolóhoz csatlakoznék. Honnan tudod ezt. Most pl. belegondoltam, hogy ha mi társaságban vagy családnál vagyunk, inkább a párom foglalkozik a gyerekkel, mert végre vele van, én meg végre társaságban vagyok. Rengeteget dolgozik, éjjel-nappal én vagyok a gyerekkel, de pont ha mások látják, inkább úgy nézne ki, hogy a párom többet törődik vele mint én.


Amúgy nálunk a családban van olyan, hogy az apa tényleg többet foglalkozik a babával, sógornőm elég furcsa, nem törődik semmit a gyerekkel, a kötelező dolgokat gyorsan letudja (etetés, pelenkázás), de nem játszik vele, nem beszél hozzá, kezébe is csak akkor veszi, ha kell.

De erre meg egy másik válaszolóval értek egyet: bezzeg, ha egy férfi nem foglalkozik egyáltalán a gyerekével, az nem szúr szemet senkinek.

2013. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Amit a 8-as írt, nálunk is sokszor az van. Apa tök ritkán van a gyerekkel, de ha elmegyünk sétálni, akkor én nem tolhatom a babakocsit, ő teszi tisztába, az ő kezében van - teljesen úgy jön le ilyenkor, mintha mindent ő csinálna, de mindketten tudjuk, hogy nem így van.:)

Amúgy nálunk is sógornőm a "furcsa", a gyerekek fizikai szükségleteit még csak ellátja, de azon kívül... Majd tesóm foglalkozik velük munka után.

2013. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Svédországban az apák szívesebben vesznek részt a gyerekek felnevelésében, mint más európai apák.


Ha egy apa törődik a gyerekével, azt jelenti, tele van érzelmekkel, szereti a gyerekét. Az apának is rész kell vennie ebben!

2013. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!