Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A saját anyám ellopta a...

A saját anyám ellopta a fényképezőgépemet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentem itthonról a barátomnál aludtam. Pont a kezembe is volt a gép, tisztán emlékszem rá, hogy a szokásos helyén a polcomon volt. Reggel hazajöttem, szükségem lett volna rá, és nem volt a helyén. Megkérdeztem anyámékat, hogy nem-e látták, aztmondták nem. Később volt alkalmam kikutatni a szekrényeiket, mert gondoltam hogy anyám keze van benne, és megtaláltam a ruhái között eldugva... Szó nélkül visszavettem a gépet. Nem szóltam semmit, de most nem tudom mit tegyek. Anyámnak nem ez az első ilyen húzása, régebben a tünedezett el pénz a pénztárcámból, és mindig azt gondoltam, hogy én vagyok a hülye, míg egyszer a fürdőből visszajövet a szobámba rajtakaptam, hogy a pénztárcámban turkál. Legszívesebben szétverném a fejét... Elköltözni sem tudok itthonról még 2 és fél évig, mert az anyagi helyzetem nem engedi meg addig. Mi a fenét csinálhatnék? Nem akarok együtt élni vele!!!!!!!!! Se ő, se a nevelőapám nem dolgoznak. Ti mit tennétek? Zárat szereltessek a szobám ajtajára? Teljesen kész vagyok :(
2013. júl. 21. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Mond meg neki, hogy ez volt az utolsó, legközelebb feljelented.És ja, zár kell az ajtódra!!!
2013. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbenve, vagyis inkább ledöbbenve olvastam a kérdésedet. Ilyen van ? :O Hogy a szülő meglopjaa saját gyerekét??O Menjen el dolgozni... Az oké, ha nincs pénze, s adsz neki kölcsön. De ha kell neki, akkor miért nem kéri kölcsön? Be tudodzárni a szobád ajtaját? Zárd be a szekrényed, ha lehetőséged van rá. Hanem túl nagy, vidd magadal, de nem cipelheted.. Esetleg ha borula bili, szemebsítés..
2013. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én inkább arra gyanakszom, hogy el akarta adni, hogy pénzt csináljon belőle. Az ő adósságát vonják a fizetésemből ráadásul, ezért esélyem sincs elköltözni, pedig ha egyszer elmegyek, én esküszöm többet még telefonon sem hívom fel.. Állandóan tőlem kérnek pénzt mindenre, már nagyon tele a tököm!!!!!!!!
2013. júl. 21. 12:54
 4/21 intrepid ***** válasza:
100%
Zár az ajtóra, de ha elmúltál 18 éves, kitehet a lakásból, ha megsértődik miatta. Félre ne érts, neked adok igazat, de ezzel is számolni kell. Hosszú lesz ez a két és fél év...
2013. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4%
Nem voltál otthon,ők is bolondoztak kicsit,lőttek közben pár képet,biztos visszaadta volna. :)
2013. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, már 20 éves korom óta melózok. 2 és fél év alatt a pszichiátrián fogok kikötni ezek miatt... Talán egyetlen jó megoldás a külföldi munka lenne :/
2013. júl. 21. 12:57
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél egy széfet!
2013. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz elköltözni???

Ők miért nem dolgoznak???

Miért hagyod hogy a te fizetésedből vonják az adósságot? Talán akkor lenne annyi pénzed hogy elköltözz!

2013. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
anyám le van százalékolva, évek óta csak reggeltől estig a számítógép előtt ül, közbe meg a mocsok eszi meg a házat. a nevelőapám meg szimplán egy tróger alkoholista. az adósságot meg azért tiltják tőlem, mert anyámtól nem tudják olyan kevés a jövedelme, és megkeresték sikeresen a legközelebbi hozzátartozót, aki hálisten én vagyok, ez nem banki kölcsön, ez valami apeh tartozás :(
2013. júl. 21. 13:08
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

sajnálattal olvasom, hogy van ilyen...


gyüjtsél pénzt, és költözz el valahova.

2013. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!