Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim elváltak. Az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elváltak. Az új apukám keresztanyukája is velünk lakik. Anyuék elég csúnyán összevesztek. Valószínűleg külön mennek. Mostoha apám keresztanyukája egy kígyó de komolyan. Anyukámmal nagyon csúnyán viselkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nem az én dolgom de én már nem bírom nézni hogy flegma és kétszínű meg önző anyukámmal.Valahogy megakarom leckéztetni vagy kiszúrni vele.Gondoltam írok neki névtelen szerelmes leveleket. DE gondolom ő se most jött le a falvédőről. segítsetek mit tehetnék?

bocsi kicsit hosszú lett...



2013. máj. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálatok? A ti házatokban? Ha igen akkor helyre kell rakni hogy térjen már észhez mivel ő csak vendég úgyhogy vegyen vissza vagy mehet amerre lát.
2013. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy az ő háza:// tudom azt kéne h örüljek h tető van a fejem felett de már nem bírom.Csak egy kicsit meg akarom szívatni
2013. máj. 23. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Hátha az ő háza akkor inkább meg kellene köszönöd.
2013. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom, de féltékeny mindenkire. Nembirja elviselni h màr öreg. A mi életünket akarja élni. Multkor vettem magamnak pothajat h hosszabb legyen a hajam. Erre kitalalta h hullik a haja és neki is kell. De már 63 éves
2013. máj. 24. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!