Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Liberális szülők! Ti mit...

Liberális szülők! Ti mit tennétek ha a gyereketek bevallaná nektek, hogy tetszik neki a pelenka fétis (ez egy olyan dolog hogy, szereti a pelenka viselését), és megkérne hogy had aludjon ezentúl pelenkában? Megengednéd?

Figyelt kérdés

se szülő nem vok, se pelenka kedvelő, csak egy fiú, akinek van egy pelenka kedvelő fiú barátja.


15f


2013. aug. 14. 19:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Lehetek én akármilyen laza, ez valahol nem normális dolog. 15 évesen pláne. Én nem tudnám elég lazán venni és aggódnék, hogy lelki baja van, minimum egy pszichológus lenne az eredménye.
2013. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%

Nem engedném meg... hát mi ? Hogy ? 30 évesen is pelenkában fog aludni vagy mi a lepra ?!


Sosem lesz belőle normális ember, ha a szülők langyinak nevelik a kölyköt.

2013. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
értem a dokis dolgot amúgy, de ezen felül megengednéd neki? am ebből nem tudnak kigyógyítani, még 1 esetsem volt akit ebből kigyógyítottak, és ezt nemlehet kinőni, max ciklusosan változik szal pl egyszer van egyszer nincs, de visszajön.
2013. aug. 14. 19:14
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Függetlenül attól, hogy ki mit tekint normálisnak... ez NEM tartozik a szülőkre.
2013. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Annyi kiegészítéssel, hogy a pelenka fétisnek semmi köze a homoszexualitáshoz, én nem szeretnék szülőként a fiam nemi életébe beleszólni. Aggódnék érte, ahogy szerintem ez természetes, főleg 15 évesen, amiokr még kialakulóban van, de nem hiszem, hogy megoldás, ha tiltom. Beszélnénk róla, ha ő szeretné, igyekeznék megérteni, min megy keresztül. Én erről a pelenka dologról szinte semmit nem tudok a létezésén kívül, ezért mélyebben beleásnám magam a témába, megszerezném a szükséges elméleti tudást, és ennke tudatában cselekednék.
2013. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
örülök h vannak még ilyen szülők is mint te 81% :) kom a barátomnak pont ilyen szülő kéne.
2013. aug. 14. 19:22
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Ehhez már nem liberálisnak kell lenni, hanem eszementnek. :D De most komolyan, ha ilyennel állna elő a fiam, valószínűleg megkérdőjelezném hogy az én fiam -e.
2013. aug. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Peeeersze, a "barátod"... mekkora félresikerült balek vagy, már most. Mi a túrónak dörgölnéd a szüleid orra alá, a gusztustalan kis nemi vágyaidat? Anyád ne cseréljen rajtad szaros pelenkát 15 évesen? Hülyegyerek.
2013. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Pszichológushoz vinném, de az tuti,hogy nem asszisztálnék a dologhoz.

Ha a pszichológus szerint sincs komoly baja ezen a dilin kívül, akkor egészségére, de én nem akarnék róla tudni. Mindenkinek a saját dolga,hogy mit művel az ágyban, és nem hiszem, hogy bármelyik szülő szívesen hallgatná végig a kisfia vagy kislánya kisebb-nagyobb perverzióit.


Ja, (még) nem vagyok szülő.

2013. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Argloss ***** válasza:
69%

Ha a liberális szülőt úgy érted, hogy mindent megenged csak azért, hogy ne kelljen törődnie a gyerekével, akkor ez sem fog számítani.

Ez inkább sajnálni való, mint ocsmányság. Talán abból ered, hogy kisbabaként még foglalkoztak vele és ezt az érzést hozza fel újra a pelenka.

2013. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!