Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy tetszik egy fiú az osztályból?

Figyelt kérdés

Megbízom bennük, csak egyszerűen nem tudom, hogy hogy mondjam meg.


12L



2013. júl. 30. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem muszáj elmondanod, de ha szeretnéd meg miért teszed fel a kérdést? Hogy mondanád meg? Anya, tetszik egy fiú. Így.
2013. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
miért kellene megmondanod, édesem? Ez a Te magánügyed. Majd ha elkezdtek járni, bemutatod nekik és ennyi.
2013. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon meg akarod mondani,akkor csak egyszerűen.


De szerintem fölösleges.

2013. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mármint azokat a válaszokat, amik jó szándékúak, nem pedig gúnyolódók.
2013. júl. 30. 21:58
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem senki sem gúnyolódott. Tényleg felesleges elmondanod. Minek?
2013. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Kicsilány senki sem gúnyolódott veled. Te mit vettél annak?
2013. júl. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na mindegy kösz a válaszokat. Csak azért kérdeztem meg, mert a barátnőm meg azt kérdezte, hogy mért nem mondom el nekik.
2013. júl. 31. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fölösleges elmondani nekik
2013. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom egyszerűen mondta meg, mert mindig mindent megbeszélünk, ami a szívét nyomja. Vacsorához készülődtünk, én készítettem az ennivalót, ő terített. Mesélte, hogy van egy fiú, aki tetszik neki, elmesélte, hogy milyen, mi tetszik benne, és azt is, hogy a fiú hogy viszonyul hozzá. Szép beszélgetés volt. Azóta is minden hasonló eseményt, problémát megoszt velem. Nem mondom, hogy minden egyes lépést elmond, hiszen már felnőtt, de a lényeget mindig elmeséli, mert fontos neki a véleményem. Igaz, én sosem oktattam ki, inkább kérdeztem, aztán ő rendre megadta magának a kérdéseimre, mondjuk inkább, hogy a megvilágított szempontokra a választ.
2013. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.


Nem fölösleges, ha elmondod anyukádnak, hiszen neked, a te korodban most ez nagyon fontos esemény. Ha most megbeszélheted Édesanyáddal, akkor később, amikor már komolyabb kapcsolatot létesített egy fiúval, akkor is a bizalmasod lesz, és a szeretetével, odafigyelésével, tanácsaival a támaszod lehet. Bízzál benne, és bátran mondd el. Jól fog esni neki. Megalapozod ezzel, hogy az Édesanyád a legjobb barátnőd is legyen.

2013. aug. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!