Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miattam iszik az anyám, hogy...

Miattam iszik az anyám, hogy segíthetnék ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés
8hónapja hazaköltöztem a szüleimhez 8hós terhesen és egy kislánnyal,mert a férjem kinyögte h szerelmes másba és őt választja.Tudom hogy óriási teher nehezedett a szüleimre,főleg lelkileg.Mi elváltunk,abszolút normálisan kommunikálunk,gyerekeket látogatja,gyerektartást fizeti.Anyám viszont eddig rajtam töltötte ki az exférjem iránti haragját,most egy ideje már a lányunk előtt célozgat és minden este részeg.Apám eddig is ivott,de ő tudja kontrollálni,anyám úgy tűnik nem.Nagyon sokkal tartozom nekik amiért befogadtak minket,de szembemegyek velük ha az apai jogokat próbálják csorbítani.A lányunk kiegyensúlyozott kisgyerek,elfogadta az új helyzetet,imádja az apját és a nagyszülőket is és azt gondolom h ha én ezt méltósággal,gyűlölködés nélkül,pia,bogyó nélkül éjszakázva végig tudom csinálni 2gyerekkel,nem kellene anyámnak bántania amiért a gyerekek érdekét nézem.Van itt megoldás? Ha elköltöznénk,nullára jönnék ki hó végére és a gyerekek szeretik a nagyszülőket,a részegséget igyekszem palástolni.
2013. aug. 14. 22:15
 1/3 dani900 ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy miattad inna anyád, egy egészséges felnőtt ember nem omlik össze egy ilyen dologtól mint egy kártyavár, ő valszeg eddig is ivott, max zugban, most viszont van mire fognia, és van kin kitölteni a sok feszültséget, amit összegyűjtött magának.
2013. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem miattad iszik anyàd,jól beszél az elsõ,ez csak jó kifogàs. Amúgy nem tudsz külön költözni? A gyerekek miatt nem hinném,hogy egészséges a részeges nagyszülõkkel lakni....
2013. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem miattad iszik, hanem az bönmaga gyengesége miatt és van képe mindezt rád fogni.


MIndneképpen költözz el, mert a gyerek csak látszólag kiegyensúlyozott. A kislányod bevonása a kettőtök harcába minden, csak nem normális. Alkesz szülkőket nem kell látnia, a válás egyébként sem tett jót neki (de mindez úgyis csak később fog kiderülni).


Kölözz el, áll a lábaidra, nőj fel, vállald a felelősséget.


Mennyire szereti egy alkesz nagyszülő az unokáját, akit kicsiként abba akar belevonni, hogy elhordja a saját anyját előtte mindnnek? Lehet, hogy szereti, de szeresse csak jó messziről. Menj külföldöre vagy költözz el az ország másik csücskébe egy időre és törődj a gyerekeiddel!

2013. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!