Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam miert hazudik folyton?

Anyam miert hazudik folyton?

Figyelt kérdés
Allandoan azon kapom anyamat,hogy hazudik mindenrol.Kicsi koromban is eszleltem rajta,de ahogy telik az ido egyre durvabb.Van neki peldaul egy Sanyi nevu szerelme aki kint van Kuvaitban az arab "vezetosegnek"dolgozik.Milliomos,volt terrorrelharito,es profi uzletember.Mindenhez ert.Ott volt keleten a cunami katasztrofanal,vittek a mexikoi olajkatasztrofahoz stb..De termeszetesen a "barati koret" mar nem is emlitem.(orvosok,atomfizikusok,egyetemi oktatok lovarda tulajok.)Egyszer azt is mondta lefogyott.Amikor meglatogatott minket nekunk nem ugy tunt;-).Szoval nem ertem en ezt.Ez valami betegseg?Mert Sanyi meg a barati kor nem letezik.Es nem csak ez hanem mar mindenbe bele viszi.Amikor vele laktam proballt engem is belevinni a hazugsagaiba.Beteg lenne?
2013. aug. 14. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
:) nekem volt egy ilyen barátnőm aki 11 éves korában talált ki ehhez hasonló sztorikat, de ő kinőtte. Szerintem igen, anyádnak ez a betegsége.
2013. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg álomvilágban él anyukád. Lehet, hogy maga is elhiszi, amit mond.
2013. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De most létezik ez a Sanyi valóban találkoztál vele,vagy csak anyud álmaiban ilyenekre gondol, akik nagyon gazdagok?
2013. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zenon ***** válasza:

Nem tudom megítélni, hogy mennyire durva a helyzet a kamuzásainál. Ha csak azért csinálja, hogy színesebbnek tűnjön, de látszik, hogy nem hiszi el, akkor egyszerűen

ilyen. Ha maga is elhiszi, amit kreál, akkor valami mentális baj van. Amolyan stikli. Remélem, érted, mi a különbség a kettő között.

2013. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem!!Sanyi es a tobbiek nem leteznek!!Egyszeruen nem ertem miert csinallja.Mire jo ez?Nem tudjatok milyen mentalis zavar ez?
2013. aug. 14. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, skizofréniára nem gondoltál esetleg? A skizofrénia olyan elmebetegség, melynél a beteg nem tudja elkülöníteni a valóságot a képzelgésektől, hallucinációktól, téveszméktől, lehetetlenné válik a logikus gondolkodás és az adott helyzetnek megfelelő viselkedés.
2013. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!