Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elmondanátok a helyemben...

Ti elmondanátok a helyemben anyunak? :/

Figyelt kérdés

Apu ma megnézte az emailjeit, nem jelentkezett ki, és mikor én beakartam az enyémbe lépni észrevettem. Aztán volt egy ismeretlen női név. Rámentem, és olyan volt benne, hogy most jobban lenne vele, meg ha tudja, hogy ráér lemondja a programját, meg hogy hiányzik neki. Ez 4-5 hónapja volt. De apu mindig mondta, hogy ő sosem csalná meg anyut, eléggé kibuktam, hogy ekkorát csalódtam benne. Anyu évekkel ezelőtt beteg lett, és végig kitartott mellette, pedig sok nehézségen átmentünk már. Én soha nem birtam volna ezt elképzelni róla, de ez a levél 100% bizonyíték rá, hogy megtette. Nos, szerintetek elmondjam anyunak, hogy mit találtam? Vagy mit csináljak? Anyával is és apával is nagyon jó a kapcsolatom, mindent megbeszélünk. De anyával azért jobb a kapcsolatom.

18/L


2013. aug. 20. 03:00
 1/10 anonim válasza:
84%
Először mindenképpen az apukáddal beszéld ezt meg, ne okozz fölöslegesen bajt.
2013. aug. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 intrepid ***** válasza:
88%
Ha anyukáddal jó a kapcsolatod, akkor gondold végig, jót tennél-e neki, ha elmondanád? Lehet anyukád már már nem akarja a sze*et, apukádnak meg még igénye van rá. Ha kiborítod a bilit, vagy cirkuszolnak, vagy elválnak. Az jó lenne anyukádnak? Én is voltam hasonló helyzetben, az asszony is bejelentette, hogy hagyjam ezzel békén, én is barátnő(ket) kerítettem, de otthon ugyanúgy helytálltam minden másban. Tudod, nem volt kedvem 35 évesen impotenssé válni. Nagyon sok nő, aki már nem tervez több gyereket, frigiddé válik. Ez valami hormonális dolog náluk. Ott lehetne hagyni őket, de az ember nem akar vasárnapi apuka lenni. Te is írtad, hogy ez mellett jó apa, és jó férje anyukádnak. Ha elválnának, ki veszítene többet? Még mindig el akarod mondani?
2013. aug. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ne avatkozzál bele, ez a szüleidre tartozik.

Írtad, hogy 4-5 hónapja volt ez. Azóta észrevettél valami változást otthon a szüleid között?

2013. aug. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem szólnék senkinek semmit, mert semmi közöm hozza. Igy is szegyellnem magam, amiért bele olvastam ma maganlevelezesebe.
2013. aug. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az apám imádta anyámat. Anya folyamatosan csalta. Én el nem mondtam volna apámnak, még akkor sem amikor gyanította, és szinte rákérdezett. Nem akartam apámnak fájdalmat okozni. Az élet mindent megold önmagától is.
2013. aug. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
85%

6:26-os te nem olvastál volna bele ha látsz egy ilyet? Nem érdekelt volna, hogy mi is lehet az? Utolsó válaszoló "az élet megold mindent magától" és mi van ha rosszul kerül ki belőle a kérdező is, hogy tudott róla mégse mondta el.


Kérdező: Nekem szerencsére nincsenek ilyen helyzetben a szüleim, hogy csalják egymást valakivel. Szerintem beszéld meg valakivel. Tesóddal (ha van) és akkor együtt kitudtok találni valamit. Mikor az én szüleim is néha összevesznek akkor bátyámmal megbeszéljük a dolgot és akkor csináljuk a hülyeséget és egyszer csak a szüleink kibékülnek mert már olyanokat mondunk, hogy alig bírják ki ők is nevetés nélkül :D. Na nem ez a lényeg hanem te. Beszéld meg tesóddal ha van. Ha nincs akkor apukáddal beszéld meg ezt a dolgot. De amúgy kíváncsi lennék rá, hogy 4-5 hónapja történt ez az egész akkor nem e történt valahogy, máshogy ez a dolog. Lehet apukád már nem is szereti azt a nőt akivel levelezett. Az előttem szólóknak igaza van ne mond el anyukádnak majd csak akkor amikor minden BIZTOS.

2013. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Beszéld meg apáddal, mert mi van akkor, ha egy nőismerős őt használta lelki szemetesládának és akkor épp szüksége volt rá, mert mondjuk előtte kalapálta el a férje és ezért írta ezt azt emailt?

Az a baj, hogy csak a kombinálásra van merszed, arra hogy odaállj apa elé becsületesen már nincs.

2013. aug. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

A te anyukádnak nem tudom.


Az én anyukámnak azok után, hogy beszéltem édesapámmal, és nem mondta el ő, akkor igen.

2013. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem olvastam volna bele. Kepzeld, nem erdekel mas maganelete. Mellesleg a parommal kozosen hasznaljuk itthon a szamitogepeket es mindketten hozzaferunk a masik emailjeihez, Facebookjahoz, egyeb dolgaihoz. Soha eszembe nem jutott, hogy belenezzek a levelezesebe. Nem tartozik ram es bizom benne, ennyi az egesz. A szuleim maganeletehez meg vegkepp semmi kozom. Kepzelj el egy par szituaciot, ha a kerdezo megemliti az anyjanak: a, anyuka felhaborodottan leorditja apukat, aztan kiderul, hogy meg veletlenul se az a helyzet, amit a kerdezo bekepzelt. Se apuka, se anyuka nem fogja ot kedvelni. Apuka helyeben en tobbet szoba se allnek vele. b, anyuka reg tudja, hogy apuka csalja, de anyagi/erzelmi/akarmi okbol a homokba dugja a fejet. Nem kicsit lesz kiborulva, amikor a lanya szembe allitja a tennyel. c, Anyuka es apuka nyitott hazassagban el, csak a gyereket ebbe nem avattak be, mivel semmi koze hozza. d, Apukaval ki akart kezdeni a no, de apuka nem volt ra vevo. e, Anyuka leorditja apukat, beadja a valopert, aztan les mindenki, hogy hogyan tovabb.

A szulok maganeletehez a gyereknek semmi koze.

2013. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne mondd el senkinek. Sajnos tényleg lehet, hogy az anyukádtól már nem kap szexet, és a férfiaknak iszonyúan nagy szükségük van rá, ilyenkor óhatatlan, hogy másnál keresik. Ettől még szeretheti anyukádat!!
2013. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!