Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teszi ezt velem apám?

Miért teszi ezt velem apám?

Figyelt kérdés

A mai napon épp amiatt ütött - tépett meg, mert a tableten gyenge volt a wifi jel, és nem tudok vele mit kezdeni.

Ordibál, úgy beszél velem mint egy állattal, hogy nekem nincs fél percem ránézni - holott előtte megnéztem, mondtam neki hogy mi a baja, és hogy ez ellen nemtudok mit tenni. De ezek ellenére is én vagyok a szar szemét ember, ilyeneket kiabált h eltöri a csontjaimat stb., kizavart a szobából hogy takarodjak a szobámba, annyit mondtam h "jó" felkelt utánam jött megfogta a hajam és megütött és elkezdte szorongatni az állkapcsom. Jó apa mert úgy kezelt eddig mint egy barátját, de ez már nem az első eset hogy egy ilyen piti dolgon felhúzza magát és így beszél velem, csak máskor nem fajult idáig a dolog...... Persze bocsánatot még sohasem kért tőlem.



2013. aug. 20. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy jó apa nem csinál ilyet.Még akkor sem, ha idegbeteg.

Ő idegbeteg.Kezeltesse magát, vagy ne tartózkodj a közelében, ha teheted.

2013. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vajon miért hiszi el mindig mindenki, hogy az összes kérdező igazat ír?
2013. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy igazat ír, azonban azt el tudom képzelni, hogy bizonyos dolgokat elfelejt megemlíteni, ami kerekebbé tenné a történetet. Bár ilyen viselkedésre nincs indok, de azt is nehezen tudom elképzelni, hogy valaki ok nélkül ezt csinálja.
2013. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na és milyen okot adtam vna rá? hogy nem tudom megcsinálni h a wifijel jobb legyen? vagy az lehet az indok hogy hiába mondom neki h a jel gyenge ő azzal jön hogy miért nem törölgetek le a tabról ezt meg azt amikor nincs is rajt szinte semmi?


gondolkozzatok már.. mindent leírtam..egyszer szóltam vissza, annyit h jó. amikor kiküldött a szobábából..

2013. aug. 20. 21:23
 6/6 A kérdező kommentje:
egyszerűen élvezi ha belémköthet..
2013. aug. 20. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!