Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megorulok a neveloapamtol?...

Megorulok a neveloapamtol? Valaki segitene?

Figyelt kérdés
Elegem van...miota ide koltozott feleslegesnek erzem magam...Utallom ezt a hapsit annyira frusztral es folyton azt kell neznem hogy itt van-e mert akkor ugye nem szaladhatok ki csak ugy a wc-be vagy nem mehetek le bugyiba meg topba a konyhaba.Anyam elozo pasija pedofil volt aki zaklatott engem is es a hugomat is...Erre is kivancsi leszek...Elegem van a bajolgo fejebol.. Valaki segitene???? Hogyan akadajozzam meg hogy ide koltozzon?

2013. aug. 20. 21:00
 1/7 A kérdező kommentje:
A sztorihoz hozza tarzozik, hogy eddig Londonban elt, most koltozott Pestre es azert amarnak ossze koltozni, hogy ne fizessen alberletet... 450.000 fizubol szerintem futna ra...
2013. aug. 20. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

- megkéred kedvesen hogy tanítson meg téged helyesen írni..Így meg akadáLYozhatod, hogy odaköltözzön, mert tuti nem akar a tanárod lenni

- rohangálj félmeztelenül, hátha ő is pedofil. Anyád tuti kidobja

- foglald el magad valamivel, hogy ne a nevelőapádon agyalj állandóan. kezd azzal, hogy olvasgatod a helyesírás szabályai könyvet... Tanulsz, művelődsz ...

2013. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ha neked is lesz pasid, akkor meg az anyukád üldözze el?

Minek rohangálsz bugyiban, ha férfi van a közeledbe? Sehogy ne akadályozd meg, hogy odaköltözzön, mert az anyukádnak is kijár egy kis boldogság egy ilyen önző lány mellett.

2013. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, neked kellene már elköltözni?
2013. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet...14 vagyok...
2013. aug. 20. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább örülj, hogy anyud boldog.

WC...Én is utálok úgy elmenni wc-re ha vannak nálunk, egy ideig tesóm párja is már majdnem itt lakott, de azt mégsem tehettem, hogy nem megyek el wc-re. Van zár a wc-teken? Ha igen akkor zárd be. Ha nincs, akkor csináljatok egy "Foglalt" és "Szabad" táblát, abból szerintem fogja érteni, és ha csak nem direkt, akkor nem fog benyitni. És akkor nyugodtan végezhet kis és nagy dolgot.

Az meg ha nem rohangálhatsz otthon egy szál bugyiba, hát most Istenem, nem fog összedőlni a világ. Mászkálj akkor, ha egyedül vagy otthon. Elhiszem hogy jó néha egy szál semmiben itthon lenni (főleg ilyen melegben), de gondolj bele, ha neked lesz barátod, és őt viszed haza, anyukád ezt ugyan úgy az orrod alá dörgölheti, hogy ő sem tud egy szál bugyiban mászkálni otthon. Alkalmazkodj egy kicsit, nem olyan nagy dolgok ezek. Legalább anyukádért tedd meg.

az meg hogy felesleges lennél, hülyeség. A gyereke vagy, és egy anyának mindig a gyereke az első. Lehet, hogy most neki is új ez a helyzet (bár nem tudom mióta költözött hozzátok), és úgy érzed, hogy a háttérbe szorulsz, de majd idővel rendeződni fog minden és megszokjátok egymást (jó esetben).

Ha pedig olyan lenne mint az előző és zaklatna titeket, azonnal szólj anyudnak, de ha rendes (még ha te nem is bírod) akkor adj anyudnak egy esélyt, hogy boldog legyen, mert biztos megérdemli.

2013. aug. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MarkLollo válasza:
59%
Szerintem 14 evesen orulj hogy valaki eltart! Es nem feltetlenul pedofil minden ferfi, habar ha a "razod magadat" ahogyan a Te korosztalyod teszi, akkor meg megerdemled! Szerintem Te csak dacolsz..
2013. aug. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!