Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy változzon a...

Mit tegyek, hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés

Anyukám minden buli előtt elkezd velem veszekedni. Pár hetente eljárok bulizni, de mindig rossz kedvvel indulok el anyukámnak köszönhetően. Ilyenkor felteszi a lemezt, hogy ugye nem kerülök bajba, és hogy már MEGINT megyek, mert abban a hónapban már voltam. Továbbá h más ennyi időseknek miért nem hiányzik a bulizás(itt felsorol 2 antiszoc otársamat még gimiből, akiket ismer, és tudja, h sose mennek.) Szíve szerint el se engedne, de tudja, hiába tilt, úgyis megyek..Így érzelmileg zsarol, azt gondolva, h elmegy a kedvem a bulitól. Azt tudni kell, h apukámmal már nincsenek együtt, ketten élünk, és néha együtt "bulizunk" anya-lánya(borfeszt stb), mert bnői neki nincsenek. Amúgy is sok időt töltök vele, esténként beszélgetünk, viszont amikor bulizni megyek, nagyon egyedül érzi magát..

20/L



2013. aug. 20. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem költök sokat, nem szedek fel senkit, inni is csak egyszer sikerült hányásig. Tudja ő, h buliznak a velem korabeliek, elfogadja, de zavarja. Szerintem irigy is kicsit, mert nagyapám szigorú volt, így ő sose mehetett bulizni fiatalon. Beszélni nem lehet vele, mert csak még jobban elkezd veszekedni, éa engem pont a veszekedés zavar.
2013. aug. 20. 23:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnálom anyukádat, biztos egyedül érezheti magát, és ezért ilyen. Egy délután, vagy este mikor így beszélgettek, finoman hozd fel neki a témát, beszéljetek erről higgadtan, mondd el neki a problémád, esetleg alkudozzatok ezen.
2013. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 20 évesen el kellene már költöznöd, nem gyerekes kérdéseket irkálni a gyk-ra. Ha gyerekként viselkedsz akkor úgy is fognak bánni veled!:)
2013. aug. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok elköltözni, mert nincs saját keresetem, az egyetem mellett pedig hogy dolgozzak, amikor rengeteg órám van? És nem kell az észosztás, hogy ki h dolgozott egyetem mellett, mert nekem fontosabb h jó tanuló legyek.
2013. aug. 22. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!