Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszik? Hibát...

Jogosan haragszik? Hibát követtem el?

Figyelt kérdés

Apa azt ígérte, hogy igyekszik haza, nincs sok munkája várhatóan 3-ra itthon lesz. Anya meg elutazott továbbképzésre. Apa háromnegyed ötkor sehol. Felhívtam anyát, hogy megérkezett-e már, hogy utazott, minden rendben van-e. Aztán megkérdeztem, hogy úgy mellékesen nem-e beszélt apával, nem említette, hogy tovább marad bent dolgozni? At mondta nem, miért még nem ért haza? Mondtam, hogy nem, azt mondta hogy akkor majd megcsörgeti és rákérdez. Negyed óra sem telik el, valaki irdatlanul húzza a csengőt, kinyitom apám az, már az utcáról el kezdi mondani, hogy mi van most nem vagy ideges?!

Csak nézek rá hogy mi van??? Mert hogy ő gratulál hogy jól felidegesítettem anyámat, hogy ő hol van, miért nem őt hívom már akkor. Mondtam neki, hogy elsősorban nem ezért hívtam anyát, másodszor meg nemakartam őt zavarni a munkájában, csak aggódtam, de rám se hederített. Most hozzám se szólt, elvonult a szobájába.

Tényleg nem akartam felidegesíteni anyát, én csak aggódtam apáért, annyi baleset van manapság. Meg szerintem hogy ha mondja hogy 3-ra itthon van, akkor miért nem tud dobni egy sms-t hogy kések vagy vmi? Ti mit gondoltok?

19/L


2013. aug. 22. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Úgy néz ki, apu csalja anyut... ne legyen igazam!
2013. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat, a válasz a kérdésedre: nem haragszik jogosan, nem követtél el hibát.
2013. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért haragszik, mert lebuktattad anyukád előtt.
2013. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos nekem is gyanus, az előttem válaszadók sejtése.

Nem támadott volna rád ennyire, ha nem tilosban járt...

2013. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Meg szerintem hogy ha mondja hogy 3-ra itthon van, akkor miért nem tud dobni egy sms-t hogy kések vagy vmi?"


Te ugye beszámolsz neki életed minden percéről, gondolom, még azt is megírod apádnak sms-ben, hogy a suliban mikor mentél WC-re... de apád nem tartozik neked elszámolni az idejével, az azért nem úgy működik, hogy te lecseszed, mert nem ért haza 3-ra. Akármi van a háttérben, igen, jogosan haragszik. Kavartál a háta mögött.

2013. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%

igaz, hogy nem tartozik neked elszámolással, de nem jogosan haragszik, mivel te csak azért érdeklődtél a holléte felől, mert aggódtál, nem azért mert meg akartad szívatni. És egyáltalán nem volt jogos tőle, hogy úgy lecseszett ráadásul a kapuban. Főleg nem volt jogos mivel direkt mondta hogy mikorra fog hazajönni, és nem tartotta be.


17/L

2013. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os, azt értsd meg te is, hogy nem kell betartania, hogy 3-ra jön haza. A lánya nem állíthatja sarokba, nem küldheti szobafogságba, és nem tilthatja el a hétvégi bulitól se. Persze, nem fogod még, mert gyerek vagy, de annyira vicces, amikor gyerekek osztják az észt...
2013. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7- es



Ilyenről pedig szó sem volt.

Viszont ha azt mondja, hogyjön, és mégsem, akkor az ember aggódik, az első dolgom nekem is hívni a másik szülőt, pedig én már nem gyerek vagyok hanem 26 éves önálló felnőtt,aki nem is a szüleivel él. Azért amásik szülőt, mert anyu esetében ha úton van haza, akkor biciklizik, nem hallja, apu eseteben pedig utálom vezetésközben zavarni.


Ráadásul a kérdező nem is emiatt hívta az édesanyját, csak megkérdezte, ha már beszélnek úgyis, higy amúgy ő beszélt-e az apjával.

Az én szülőm is hamarabb hívja házastársát, ha tovább marad benn, mint a gyerekeit.

Egy gyerek tényleg nem kérheti számon a szülőjét, de a fenőtt gyerekét a szülő sem, viszont ha mond valamit azt tartsa be mindkettő, vagy vállaja, hogy kavarodás lesz.


Tehát ha nem lenne vaj a füle mögött, akkor úgy reagát volna, min mindenki más...

"Jajjj, mit kell aggodni, csak elfelejtettem hazaszólni, mert megint rámsóztak valamit munka idő vége előtt ."


(Édesapát rendszesen a 2 órai munkavége előtt 5 perccel hivatja a főnöke. Fél- 1 őrás beszélgetésre, címszóval,mhogy 5 perc lesz...volt, hogy ott voltam, hogy onnan megyek haza vele, az sem érdekelte, persze tulőrát nem fizetnek:S)

2013. aug. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!