Igaza van anyámnak?

Figyelt kérdés
Nem dolgozom 3 hónapja nem tudok a rezsibe adni,és anyám állandóan azt szajkózza mivel most ő tart el engem ezért a nevem kuss.23 éves vagyok ő 46.És baromira lenéző most nekem mindent el kell tűrnöm vagyis le kell nyelnem hogy lehord a sárig?Magát közben meg isteníti.

2013. aug. 24. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza... Sajnalom a helyzetedet.
2013. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nincs igaza...attol meg teged is emberszamba kell venni. Tudom h nehez, de sztem minel hamarabb probalj valami munkat szerezni, es beszallni a rezsibe, es ha tudsz koltozz el.:)
2013. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
mivel anyád nincs itt, és nem tudjuk az ő véleményét meghallgatni, ezért a kérdés egyoldalú...
2013. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha önhibádon kívül nincs munkád,tehát nem azért mert otthon lébecolsz hanem próbálkozol teszel azért hogy majd legyen akkor nincs igaza.Nagyon nehéz manapság munkát találni,pláne hosszútávút.ÉS mivel nem te kérted hogy hozzon világra nincs joga egy szülőnek ráolvasni a gyerekére hogy mennyi mindent tett érte és hogy felnőttél és ő mossa kezeit.A kötelességét tette csak és egy szülő haláláig szülő marad akár tetszik akár nem.Persze ez nem azt jelenti hogy a gyereknek felnőttként is rajta kell élősködni.Viszont ahol tudsz ott segíthetnél neki ha már úgyis otthon vagy legalább tedd hasznossá magad.És tényleg ahogy teheted költözz el mert nem egészséges egy fedél alatt élni már ilyenkor szülőkkel.Vannak szerencsésebbek akiknek könnyű, nyitott, rugalmas természetű szülei vannak de sajnos vannak a csökönyös, szűklátókörűek típusából is jócskán.Viszont azt jó lenne tudni mire mondhatja hogy kuss.Ezt már biztos mérgében mondhatja:)csak úgy az ember nem mond ilyet a gyerekének:)jó esetben.Ha te is kiváltod ezt picit gondolkozz el te is biztos neked is van miben változnod.Ha meg tényleg ok nélkül mindenbe beleszól akkor persze abszolút igazságtalan.
2013. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy azért mert most ő tart el nekem epednem kellene reggeltől esti mozogni és ragyogtatni a házat.Persze én takarítok mosogatok stb,de nem tart egész nap és ez úgy tűnik probléma hogy nem ugrálok egész nap itthon.
2013. aug. 24. 18:28
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

végül is ha ő tart el, akkor neked kell alkalmazkodnod hozzá mert csak az ő pénzéből élsz


Sokaknak se anyjuk se apjuk, gondolj a nevelőintézetiseknek milyen életük lehet rokonok nélkül

Ehhez képest te jó helyzetben vagy


Keress munkát és adj haza pénzt és akkor nem szólhat egy szót sem de a tisztelet mindenképp jár neki

2013. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaza van. Keress munkát. Bármit. Es költözz el.
2013. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igaza lenne?

És ha mondjuk 1 év múlva a kérdezőnek lesz munkája, és az anyjának nem, akkor az anyja neve kuss?

Tényleg ennyire nem képesek segíteni és támogatni egymást a családtagok? Jó, oké, így van, de ne tekintsük már ezt normálisnak.

2013. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs igaza, feltéve, ha akarsz dolgozni és önhibádon kívül nem tudsz. Akármilyen hihetetlen, én egy éve nem találok munkát. Vagy végzettségem nincs, vagy tapasztalatom, vagy épp nem vagyok leszázalékolva, vagy nem vagyok cigány. Szóval mindig van velem valami gond.. a munkáltatók szerint, így engem meg a párom tart el. Soha nem beszél velem emiatt lenézően, soha nem emlegeti, hogy ő tart el, stb.


Szóval, ha valaki, én tudom, hogy milyen nehéz a mai világban, itt cigányországban munkát kapni!

2013. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs igaza.


És,én másfél évet dolgoztam le apámnak.Még iskolába jártam(éretségi előtt voltam),mikor kezdtem Neki dolgozni.

Fizetést nem kaptam.Pedig iskola melett napi 10 órát,éretségi után napi 17 órát dolgoztam Neki.Pizzériája volt.MIndenes voltam,de főleg szakács.Nem kis meló.Ráadásul bedobott a mélyvízbe,mert közöm se volt a vendéglátáshoz.

Havi két szabadnap járt.

Nem lehetett véleményem.Nem panaszkodhattam.NEm lehettem beteg sem.38 fokos lázzal is dolgoznom kellett....


Szóval,megvan a véleményem arról,mikor egy szülő nem támogatja,hanem kihasználja a gyerekét...

2013. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!