Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érvekkel/hogy tudnám...

Milyen érvekkel/hogy tudnám meggyőzni az anyámat hogy airsoftozhassak a barátaimmal? Nem leszek ettől tömeggyilkos terrorista. A saját spórolt pénzemből venném a fegyvert is.

Figyelt kérdés

Nem használnám sehol, csak ahol lehet.

16éves vagyok.


Ti mivel próbálnátok meggyőzni a szüleiteket?


2013. aug. 25. 23:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Még nem airsoftoztam de gondolom van pálya, meg a kezdőknek van "kiképzés" is. Ráncigáld el anyádat pályára és vond be a kiképzőt is. Mond el mi a helyzet, kérd meg, hogy mondja el az airsoft lényegét, mik a veszélyei, miért jó, meg ilyesmi. Ha mondod neki, hogy anyádnak milyen félelmei vannak efelől a sport felől ("tömeggyilkosságra való hajlam) akkor talán meg is nyugtatja anyádat, elmondja neki, hogy ez nem fog megtörténni, ilyesmi. Szóval a lényeg: Vonj be egy airsoftban jártas embert is. Nem garantálom hogy ez jó lesz, de mégis inkább hallgat majd egy szakemberre a témában mint a 16 éves gyerekére.
2013. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél elé egy sakk készletet, és mond neki, hogy ez az ezer éves játék a háborút imitálja két sereg között. A lényege a stratégia, és nem a gyilkosság, hisz nem törik porrá a bábukat, ha egy leütésre kerül. Majdnem ugyanez az airsoft. Stratégiát, ügyességet fejleszt. Barátok játsszák. Ellenfelek, és nem ellenségek. Ha ezt sikerül megértenie, akkor sínen vagy.
2013. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
55%

Mondd neki, hogy azért kell, mert a golyókat egy papíron akarod átlőni úgy, hogy végül szívecske mintája legyen és nekiadhasd.


Ha ezek után is nemet mond, akkor fogj fegyvert a fejéhez!

2013. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jakus Tamás válasza:

Ennyi baromságot ( már bocsánat ) amit itt olvasok.

Először is. 16 éves vagy így akármilyen játékon való részt vételed szülői engedélyhez kötött.

Másodszor.

Az airsoft egy csapatjáték ami fejleszti a szem-kéz koordinációt, tisztességre nevel és emelett nem keveset mozogsz is. ha valamelyik szülőd problémázik kérdezt meg tőlük hogy melyiknek örülnének jobban. Ha odahaza tolnád a Cod-ot vagy más számítógépes játékot 0 mozgással, vagy kimész az erdőbe a haverokkal és 5-6 órán keresztül ténylegesen mozogsz, és még élvezed is.

Ha pedig attól tartanak hogy megsérülsz akkor leírnám hogy semmivel sem veszélyesebb ez a sport mint mondjuk a foci amitől még nem tiltottak el senkit.

2013. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen beállítottságú vagy.

Ha kopasz vagy és acélbetkós bakancsban szaladgálsz, akkor nehéz dolgod lesz otthon.

Ha nem, akkor akár oda is adhatod apukádnak, vigyázzon rá. És ha tényleg csak akkor használnád, amikor olyan a helyzet, akkor elkéred tőle... :)

2013. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kopasz acélbetétes :)


eddig semmi se jött be.


Még azt is felvetettem h az üresen álló lakásunkba tárolnám, stb.


De csak hajtogatja hogy nem nem nem. Ja és h nem akar fegyvert látni.


+ mondtam hogy ez egy sport, és mindíg mondta hogy sportoljak vmit. Most hogy sportolnék nem engedi.


Ja és szerinte ez nem sport

2013. szept. 12. 15:48
 7/9 nessi25 válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is.

Nekem úgy sikerült meggyőznöm, hogy kb ezeket mondtam nekik, de semmi.

Aztán mondtam hogy az első sérülésnél leteszem a fegyvert (mármint az airsoftot) és végül belementek .)

2013. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
airsoftal senki se lesz tömeggyilkos.a tévében éllandoan azt mondják hogy,gyilkosság,gyilkosság,és gyilkosság.pont ezért lesznek az emberek terroristák
2015. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én nekem is ezeket mondják kb,de nekem mondhatják is mert van két kissebb tesóm aki néha nem is,kicsit idegelnek fel.

De ha nem is lőnéd le őket akkor is azt mondják,hogy nem.

De gondolom neked egészen más okokból akarják,hogy ne legyen.

És én már teljesen lemondtam hogy lessz e valahais nekem,de ha neked nagyon kell akk kérdezd meg tőle hogy mitől fél, mi bajod lenne ha lenne airsoft puskád,és miután elmondta közöld vele udvariasan,hogy amiket felsorolt vagy mondott azok nem következnének be.De ha az aggasztja őket hogy amit kinéztél magadnak az drága,akkor csak kezd el gyüjteni a pénzedet és ha kigyült add át neki vagy vedd meg magadnak meg és kész. Amúgy itt van egy oldal segitségül a meggyőzésre [link] .


Remélem tudtam segíteni.

2015. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!