Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit adtatok a gyereketeknek...

Mit adtatok a gyereketeknek v. Ti mit kaptatok a köv. Alkalmakra? 18. Szülinap, érettségi, diplomaosztó

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Szart se kaptam anyámtól. Ha ennél többet adsz neki, már jó vagy.


Egyik osztálytársam pl.: egy szép karórát kapott érettségire, a másik pénzt, a szokásos dolgokat.

2013. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én se kaptam annakidején semmit. De most hallom hogy ilyn nagy dolgok a menők mint 100 ezer ft. Akkor lejáro életbiztosítás 1 milliós, kocsi, lakás, mellplasztika, hatalmas medencés buli de min étterem a közeli rokonokkal és aranyékszer. Honnan van ennyi pénze az embereknek?
2013. aug. 31. 15:29
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Semmit. Miért kellett volna bármit is?
2013. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom utólsó, mert másoktól ezt hallom.mint előző kommentemben írtam
2013. aug. 31. 15:35
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Én akkor az ellen oldal lennék!

Az én fiam érettségire kapott egy H astrát.

Amikor felvették az egyetemre, kapott egy lakást is,és így nem kell albérletre költeni, főleg nem kollégiumra, ahol nem is tud tanulni a gyerek, hanem állandóan iszik, szórakozik..Így a tanulásra összpontosít, és most lesz nemsokára az egyetemnek is vége !

Egy afrikai úttal szeretném meglepni, ha végez a sulival.

És ahogy itt írta vki...honnan van pénz?

Dolgozok, vállalkozó vagyok.

2013. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

Ötös vállalkozó: Nagy kamu vagy.

Én sem kaptam semmi különlegeset ezekre az alkalmakra. Igazság szerint nem is tudtam, hogy jár bármi is, amíg rá nem jöttem, hogy a többieket elhalmozzák különféle ajándákokkal.

Egyetemen egy fiú éppen hogy csak átment kettessel az utolsó vizsgáján, és sietett haza, mert a szülei ennek alkalmából elmentek együtt vele egy drága étterembe ünnepelni. Én szín ötös voltam végig, és nem kaptam semmit érte. Így sem érzem magamat szegényebbnek lelkileg... persze, bánt valahol, meg jólesett volna valami apróság mondjuk érettségire akár, de hát ez van.

2013. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

Gondoltam, ha leírom, hogy mit kapott a fiam, kiválthat bizonyos negatív érzelmeket egyesekből, sebaj, megszoktam már hogy irigykednek, de mikor azt mondom hogy szinte egész nap talpon vagyok, hajtom a munkát, akkor senki sem akar cserélni!


6 os.

Az ismeretségi körömben, mondhatni még szűkmarkú is voltam.Pl a h astra miatt!

2013. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Diplomaosztóra növéremtől kaptam 30 000 Ft-ot, amit a valétagyűrűbe fizettem be, nagyszülőktől 50-et, ez szintén oda ment. A szüleim fizették egy éttermet, ami kb. 10 000 Ft-ra jött ki, érettségire egy ezüstláncot kaptam, nagyiéktól egy kevés pénzt (ők akarták adni, nem én kértem), abból -és a spórolt pénzemből-vettem a laptopomat az egyetemre.
2013. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

4 Attól függ hogy vezeted be a gyerekednél. Nálunk családi szinten sincs ez a rongyrázás. A lányom is ballaghott, de pár szál virágon kívűl nem nyomtunk és ha tehettük volna akkor sem nyomtunk volna neki pénzt stb-t.


És tudod mit: boldog volt, és örült:)

2013. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
94%
Még csak a 18. szülinapon vagyok túl, de apukámtól jogsit (egyszeri vizsgadíjakkal, ha nem sikerül az már saját zsebből), anyukámtól pedig akkor járt le a biztosításom, kicsit több mint 1M forint, de el is megy rögtön az első év egyetemre :/. Többiektől hajkefét, sminkeket, ilyeneket kaptam. Érettségi, diplomaosztó nem hiszem h nagyobb dolgokat kapnék, lakást kocsit el se fogadnék.
2013. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!