Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Segítsetek! Hogyan béküljek...

Segítsetek! Hogyan béküljek ki a mamámmal ha én voltam a hülye?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt délelőtt felhìvtam telefonon,hogy eljönne-e velem megnézni az ìrásbeli érettségiket. Azt mondta, hogy igen csak neki előbb elkel mennie dokihoz mert ő idegesen nem tud velem eljönni, hogy nem tudja, hogy mit fog neki mondani az orvos. Erre mobdtam jo akkor holnap felhivom. Felhivtam délelőtt és mondtam neki, hogy hivjon fel ha hazaért a dokitòl. Nem hìvott hanem én hìvtam fel idegesen, hogy mért nem hìvott azt mondta rá hogy már nem volt hozzá kedve. Elkezdett mindenfélét mondani, hogy ő melyik busszal menne el dokohoz. Tiszta ideg voltam mert nem hivott igy inkább azt mondtam neki, hogy ma bemegyek hozzá és megbeszélünk mindent. Azt mobdta jò. De tisztára összezavart ès szerintem ő sem értette amit èn mon mondtam neki. A szüleim is tiszta idegek lettek, h??ogy nem tud velem eljönni a doki előtt. Ezzel nem saját magának mondott ellentt?

De közben ìrtam a barátnőmnek , hogy el jönne e velem igent mondott rá.

Este írt a mamám egy üzenetet, 10:00 kor menjek be hozzá.

De nem ìrtam neki vissza. Mit tegyek?

Biztos, hogy kiakadt ő is. :(



2013. jún. 4. 06:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sürgős kérlek adjatok tanácsot!!
2013. jún. 4. 06:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de nem lehet, hogy volt a dokinál és rossz hírt mondott? :S És erről szeretne veled beszélni?
2013. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmondta hogy mit mondott nagyábol. Az jo ötlet, ha elmegyek barátnőmmel és utána bemegyek hozzá? Nem sértem meg vele? :(
2013. jún. 4. 07:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de ha beszélgetni is ugy szoktál ahogy' irni, akkor nem csodálom a félreértéseket.
2013. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!