Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan apa, aki nem...

Van itt olyan apa, aki nem akarná boldognak látni a gyermekét, és segíteni neki, hogy boldog legyen?

Figyelt kérdés
Aki boldognak akarná látni, az is válaszolhat, hogy igen.

2013. aug. 31. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Na azért ez nem ilyen egyszerű. Mi a gondod?

Én is boldog lennék ha apám venne egy kertes házat nekem egy autóval de nyilván nem teheti meg.

2013. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, fura talán a kérdés. Okkal írtam ki, ezért szeretnék komoly válaszokat, köszönöm!
2013. aug. 31. 17:07
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem pont anyagi dolgokra gondolok, hanem pl. olyanra, hogy ha a fia valami miatt nem tudja, hogyan tovább, nem tudja, mit tegyen, nem tudja a problémáját megoldani, akkor segít neki tanácsokkal. Szóval ilyesmi.
2013. aug. 31. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám nemhogy boldognak, sehogy nem akar látni.

Amíg iskolába jártam is, csak azért tartotta velem a kapcsolatot, hogy tudja, mikor végzek, és meddig vonják még tőle a gyerektartást... Jelzem, két állása volt, az egyiket be se jelentette, illetve soha még egy csokit se kaptam tőle. Az utolsó két évemben a szakmán tankönyvem sem volt, mert iszonyat drága volt, és a beteg anyukám még kaját se nagyon tudott a hónap végére venni, nemhogy tankönyvet, én meg nem tudtam diákmunkára menni a nyári gyakorlatok miatt. Apám lesza.rta ezt is. Láthatáson gyerekkoromban elvitt, aztán nagyanyám vigyázott rám egész hétvégén, mert ő szombat este bulizott, vasárnap meg aludt (nagyanyámnál élt).

A múltkor láttam az utcán messziről, hogy bekanyarodott biciklivel, aztán ahogy pislogtam egyet, már kanyarodott is vissza, mert meglátott :D

2013. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Van itt is olyan pasi töménytelen mennyiségben akit nem érdekel a gyereke.
2013. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

6 éves koromban kidobott minket, 14 éves koromban akart velem beszélni előszőr, mit mondjak !?

17f

2013. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nalunk palyavalasztas temajaban voltak veszekedesek apaval... Nem igazan sikerült elsöre megtalalni a nekem valo dolgot, es ugy ereztem, hogy neki fontosabb az, hogy legyen egy (barmilyen) papirom, vegzettsegem, mint hogy vegre megtalaljam, hogy mit akarok. De azota sikerült, es igy mar minden oke. :)

22L

2013. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy jótanács a döntéshez! Néhány tényezőt végig kell gondolni a pályaválasztásnál, 1. szeresd amit csinálsz 2. meg is élj belőle 3. nem feltétlen kell a szülők ötleteire, esetleg meg nem valósult álmukra hagyatkozni, pl.:"hogy na már pedig én akkor is orvost csinálok abból a gyerekből"....stb...
2013. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bár én inkább apák válaszait szerettem volna olvasni, ők hogy vannak ezzel. Úgy látszik, apa nincsen, csak az emberek képzeletében, akik beszélnek róla?
2013. szept. 1. 00:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne jobb ha beleszólnának. Aztán meg őket szidnád, ha közbe nehézségekbe ütköznél vagy nem olyan lenne mint ahogy te azt elképzelted. Örülj neki, hogy nem szólnak bele a pályaválasztásodba, hisz a te életed nem másé.
2013. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!