Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig engeditek kint játszani...

Meddig engeditek kint játszani a gyereketeket hétköznap délután?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves? kivel? Kertben/játszótéren/utcán?
2013. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy az 1. is írta,attól függ.

Hány éves?Hol játszik(udvar,játszótér,stb)?Kivel van?

2013. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
TI meddig engeditek a gyereket kint játszani? Vagy nincs gyereketek?
2013. szept. 2. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Kiskoromban a házunktól kb. 3 perc sétára volt egy játszótér. Én a lakótelep egyik oldalán laktam kertes házban, ez pedig a tömbök másik oldalán volt. Autóút nem volt az útvonalon. Már ovis koromban is kijárhattam oda. A szüleim ismertek néhány szülőt a játszótérről, és 1-2 mindig volt ott közülük, persze olyan is volt, hogy velem is kijöttek. Általában 6-7 fele kellett otthon lennem, de később a ház előtt vagy az udvarunkon akár 8-ig is kint lehettünk (az udvaromon is voltak hinták, homokozó, szóval elvoltunk). Ez ment általános 1-2. osztályig, utána már nem foglalkoztatott a játszótér, szóval inkább otthon voltam. Ezután felsős lettem, már mentünk a barátnőkkel fagyizni, moziba, tömegközlekedtünk, stb. Nagyjából 7.-es korom óta időkorlát sem nagyon volt, hogy mikorra kell hazaérni, mikor kell lefeküdni, persze magamtól is tudtam, hogy suli közben nem a legjobb, ha hajnal 3-kor fekszek le. Gimiben meg már tényleg nem szóltak ha éjfélkor mentem haza, akkor sem. Azért írtam le ekkora időintervallumot, mert nem tudom, mekkora gyerekről van szó.
2013. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, hogy hány éves a gyerek. Mert nem mindegy, hogy egy 7 éves vagy 11 évesről beszélünk.
2013. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Idén lesz 10 eves, háromnegyed 8ig lehet kint.
2013. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Atyám mekkora zseni vagy...

Biztos kellett neked gyerek?

2013. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Este 7ig vagy fél 8ig játszik az udvaron kint. Bezárjuk a csirkéket és megyünk be fürdeni. 2 éves.
2013. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
1. után kérdem én is: hol és mennyi idősek? Ha játszótéren vagyunk, általában fél7-7re hazamegyünk legkésőbb, vacsora, kicsi tv. Ha nyáron itthon vagyunk és kint a kertben, berohannak vacsorázni vagy kint esznek, akkor 1/4 9 legkésőbb. Ma már 7re bejöttek, mert hűl az idő. A nagyobb 4 éves.
2013. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A kertben sötétedésig, játszhat mindkét gyermekem 3 és 5 évesek. Az ovis barátaikkal, ha a szülők is bele egyeznek, akkor 7 órára megyek értük, vagy viszem haza a gyermekeiket, esetleg jönnek értük! Játszóra nem igen megyünk, messze van, ha megyünk is akkor 7-ig maradunk kint!


29N

2013. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!