Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok. Jártam egy fiúval fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Jártam egy fiúval fél évet, általában 7végente találkoztunk, mert ő hétköznap minden delután dolgozott én meg suliba voltam délelött. Ha mentem 7végén hozzá, haverok mindig ott voltak. De miért? Folyt. Köv lent.

Figyelt kérdés
Ha nem voltak haverok akk nagyon jól elvoltunk...amikor besokaltam a kevés talitól és megmondtam neki h nekem ez így nem jó, olyan fura lett...maga ellen beszélt, utána maga mellett..Nem tudtam mit akart, kiszáltam a kocsiból és vége lett. Másnap jött az sms h sajnálja h vége lett. Szerintetek szeretett? Vagy mi volt ez ?
2011. dec. 7. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem rájött, hogy írástudatlanokkal járni nem menő.
2011. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia a válasz egyszerű

ha én járok egy csajjal és csak hétvégenként találkozom vele akkor a haverokat passzolom és rávetem magam a nőre

2011. dec. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!