Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek mi a véleménye a családo...

Kinek mi a véleménye a családon belüli meztelenkedésről és a szülő-gyerek szájra pusziról?

Figyelt kérdés
Azt még hozzátenném, hogy bármilyen korban is legyenek a gyerekek.
2013. szept. 4. 01:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Én nem szájrapuszizom a gyerekeimet. Aki igen, ő gondolom azért, mert mikor gyerek volt, az ő szülei is így csinálták, tehát teljesen természetes a számára.

Meztelenkedés... teljesen pucéran nem szoktunk járkálni a házban. De sokszor van, hogy a férjem alsónadrágban, én meg bugyi-melltartó (külön lazimelltartó :D ) vagyok. Aztán, ha valamelyikünk mégis meglátja a másikat meztelenül, nem esünk kétségbe és nem éljük meg traumaként :)

2013. szept. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Ezer meg egy ilyen kérdés volt már. Erre van a kereső. Minden kérdésnél egymásnak esik a két párt és mindenki 0%-on áll, mert a sok vadbarom pontozza egymást lefele. Én mellesleg hogy a kérdésre is válaszoljak egyiket sem támogatom, ettől függetlenül egy család életébe sem kívánok beleszólni, teljes mértékben rábízom a szülőkre ezt a dolgot. Sokan sajnos nem, és idejönnek ősanyázni meg pedomacizni ezekhez a kérdésekhez.
2013. szept. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Salx Narval ***** válasza:
92%
Mi ugyanúgy vagyunk vele, mint az első válaszadó. Én mondjuk, ha egyedül vagyok akkor sem szeretek ruha nélkül mászkálni és aludni sem. Nem ítélem el, de nem tartom normális dolognak egyiket sem. Úgy vagyok vele, hogy nem az én dolgom.
2013. szept. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk gyerekkoromban nem volt szokás egymás előtt pucérkodni, apámat nem is láttam úgy soha. A szájra puszi se volt jellemző se az én családomban, se az ismerős családok, barátok körében. Mi a párommal ketten élünk, nekem természetes hogy bugyiba rohangálok a lakásban előtte,, ő meg egy szál boxerben. Viszont a gyerek szájra puszilását egyikünk sem tartja helyesnek ahogy az együtt fürdést sem. Van egy ismerősünk akinek amikor 5 éves volt a lánya azt mesélte nekünk hogy legutóbb mikor együtt fürödtek elkapta neki, hát no comment.... Nem hiszem hogy egészségesen hat az ilyen szintű testiség egy gyerekre ahogy a csókot sem a szülőtől kell megtapasztalni milyen. Amerikában nagy szokás ez a szájrapuszi dolog.
2013. szept. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem szokásom, de ahol így csinálják, ott sincs semmi gond ezzel. Ez a családok dolga, senki ne szóljon bele, és ne ítélkezzen.
2013. szept. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Személy szerint párom előtt nem érzem gáznak, előfordult már többször is. Persze nem úgy fogok füvet nyírni, kizárólag akkor vagyok így ha tudom, hogy nem lát más és csakis lakáson belül. Gyerek előtt kortól függetlenül én nem tenném (nálunk még nincs).

Alvásnál én meztelenül alszom, régen pizsamáztam de rájöttem, hogy jobban alszom így...

2013. szept. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
ismrősöm tavasszal végezte a tanfolyamot, nyár végén már találkozott az első potenciális kisgyerekkel (2 éves)
2013. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
jaj ezt nem ide akartam, elnézést :(
2013. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
volt párommal anyukámnál laktunk és nálunk megszokott volt h egymás előtt öltöztünk stb. Erre a volt párom kitalálta h én biztos dugom anyámat, hatalmas veszekedés volt belőle és sikerült megszabadulnom tőle, jelenlegi páromat ezek a dolgok nem zavarják.
2013. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Szájrapuszi: ne! Egymás testének látása: miért ne?
2013. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!