Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám már ver. (lent)

Mit tegyek? Anyám már ver. (lent)

Figyelt kérdés
anyám már meg is vert. eddig csak pofont adott,meg fenyegetett hogy nagyon meg fog verni,de most meg is vert. a hátam tiszta vörös,karmolásos,az orromból folyik a vér,és a fejemet is nagyon ütötte ezért az is fáj.. régebben tényleg kicsit tiszteletlenül beszéltem vele,de most nem. most csak bejött a szobámba és megvert. van egy tanár a suliba aki nem szeret és azt is a fejemhez vágta anyám hogy azért nem szeret,mert vele tiszteletlen vagyok,meg visszabeszélek neki,pedig nem! meg a fejemhez vágta hogy teljsen kikészítem. egész eddig sírtam,mert énis hibás vagyok nyilván de règen több oka lett volna hogy megverjen,de nem tette,most meg azért megvert mert volt egy arckifejezésem. meg úgy érzem hogy nem is szeret..gondolkodtam rajta,hogy megölöm magam,mert akkor talán jobb lenne neki...nagyon félek,már csak attól félek hogy elveszi a telefonom és akkor tényleg megőrülök. mit tegyek?

2013. szept. 4. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Őrült egy anyád van sajnálom. Vetess látleletet és fenyegesd meg h feljelented jobbat nem tudok bocsi.

Mennyi idős vagy?

2013. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
normálisan,tisztelettudóan kéne beszélni a felnőttekkel.attól nem leszel nagyember mert visszabeszélsz meg fintorogsz.
2013. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Látlelet és gyámügy. Amúgy hol van az apukád?
2013. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
70%

UTolsóelötti:

Ha engem megvert volna ezért vissza is ütök.

2013. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
már csak attól félek hogy elveszi a telefonom és akkor tényleg megőrülök. látom neked is elég nagy baj van az értékrendeddel a telefon minden elött "-.-
2013. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
13 éves lány vagyok. a szüleim elváltak,apukám nem él velem. viszont hozzá se fordulhatok,mert elég részeges.. ő nem bántana,de akkor se akarok vele találkozni.. igaza van a 2. válaszolónak,tényleg tisztelettudóan kéne viselkednem,de észrevettem magamon hogy mostanában hamarabb kiborulok dolgokon. nem akarok elmenni itthonról,viszont ha még egyszer megver akkor már tényleg szólok valakinek.. addig megpróbálok változtatni a viselkedésemen és akkor remélem nem történik meg mégegyszer
2013. szept. 4. 17:36
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

13éves vagy bakker. Én anyudat is simán megértem. Telefon a legnagyobb problémád,hogy mi lesz ha elveszi..? Tipikus...

Szerintem tanulj meg viselkedni. Ha nem leszel tiszteletlen .és nem fintorogsz idővel anyud is normálisan fog hozzád állni. De ez nem úgy működik, hogy 1 hétig jól viselkedsz aztán megint flegmázol.

2013. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szmiszi válasza:
Ne legyel tiszteletlen. Az elottem levoknek igaza van de sztem az nem normalis ha az anya veri a gyereket. Mindenesetre en nem vernem a gyerekemet...
2013. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
a hozzászólásod alapján egy-két pofon még belefér de a verés már túlzás én 6-11 éves koromig pofoztak a szüleim nem tudom miért de most már nem hagyom magam 14/F
2013. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hahóóó, emberek! Ne beszéljen vele tiszteletlenül, megérdemelte?????

Igen, egy kisebb pofon talán még belefér, de az, hogy össze-vissza veri????????? Nem, nem és nem, ez egyáltalán nem "fér bele" és nem "megérdemelt", még akkor sem, ha úgy beszél az anyjával, pláne nem akkor, ha csak 'pofákat vágott'.

2013. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!