Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert van ez hogy ennyire...

Miert van ez hogy ennyire nincs itthon szavam? 17/f

Figyelt kérdés

Anyámtól megkérdezem átjöhet a haverom??? Válasz NEM. Kérdem miért(dühkitöréssel válaszol) MERT NEM!!! Én erre nem tudok mit mondani kiabálok én is egyet utána visszamegyek a szobamba ő pedig nézi a fasza sorozatokat engem meg basz az ideg meg az unalom 3x jatszotta mar el ezt... Arra h ravegyem h elengedjen kondizni 1 honapig kellett gyozkodnom csoda h elengedett.. Bulizni is nagy szo ha elenged, nyomon koveti az eletem es probal feken tartani. Csak azt nem ertem hogy miert...

A masik legjobb meg az hogy mondom neki hogy kondizas mellett szeretnem megvaltoztatni az etrendem kicsit hogy vegyen barna kenyeret stb... Ő erre elvisz pszichologushoz h hogy kepzelek ilyet h feherjedus etrendet szeretnek, nem vagyok normalis, ez az egesz egy kamu hulyeseg.. O TUDJA O MINDENT NAGYON JOL TUD. Mondom neki hogy nem eszek csokit meg nem iszom cukros lottyoket nem kell minden nap csirket meg halat csinaljon, de ezt betartom de akkor is hulyenek nez teljesen.. En nem tom mit kezdjek ezzel..



2013. szept. 4. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Pfff.. örüljön, hogy kondizol és nem hülyeségekre cseszed el a pénzt.
2013. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele.. Örüljön hogy nem ott füvezek pár gyökérgyerekkel és költöm a pénzt.. Meg nem vagyok 150 kgos mangalica..ost is megkerdem atjohet a haverom? Nem menjetek le focizni vagy valahova.. De ha egyszer azt kerdezi h atjohet e, mondjam meg neki hogy anyam azt mondta menjunk le focizni? Mert kell ugy ugralnom ahogy o futyul mar reg kinottem ebbol.. Menjunk le fagyizni ezt mondja.. Nem vagyok mar ovodas ezt mondanam ki is rohognek:D:D Szanalmasnak erzem mar ezt.. Jo szuleim tartanak el de attol lehet szabadsagom..
2013. szept. 4. 17:50
 3/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ezt mondom, de ha így folytatja, akkor nem lesznek haverjaid, és barátnőd se lesz (ha van akkor nem szóltam XD). Szóval mond meg neki a véleményedet!
2013. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Volt barátnőm de most már nincs vele is ezt csinálta.. Vannak haverjaim de ha ez lesz haverjaim se lesznek tobbe. Nem vagyok ertelmetlen, dagadt, csúnya... Sportolok es tanulok.. Megprobal ellokni tolem mindenkit es ebbe meghulyulok.. Nem nekem kene mennem pszichologushoz mert normalisan akarok etkezni, csajozni, haverokkal lenni sportolni es kielvezni ezt a rohadt eletet, hanem neki hogy ne tartson igy feken...
2013. szept. 4. 18:17
 5/22 anonim ***** válasza:
Mivel 17 vagy, ezért egy év múlva már azt csinálsz, amit akarsz. Szóval bírd ki még 1 évig!
2013. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az onbizalmam (mondjuk van sok kondizas miatt)is elmegy ettol erzem h kezd eluszni... Nem akarom hogy totalis luzerre valljak, azert itt irok mert nem akarom haverjaimmal megbeszelni ezt mert eszreveszik gyengesegem.
2013. szept. 4. 18:23
 7/22 anonim ***** válasza:
3as voltam.
2013. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki a véleményed! Vagy apádnak is elmondhatod, hátha tud segíteni.
2013. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

mit tanulsz?

ide egy jol fizető munka kell s utána elhuzzni onnan a fasszba

2013. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De ha kibirom ezt az evet akkor is ok fognak kajat adni, penzt stb... (max nyari munkabol szerzek) mert 19 eves koromig jarok gimibe, onnantol foiskola vagy egyetem.. Legjobban osztalytarsaim veszik eszre h nincs minden rendben itthon..
2013. szept. 4. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!