Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha nem szeretek...

Mit csináljak ha nem szeretek itthon? Nem szeretem a családom és úgy érzem ők sem engem. Mivel nem vagyok nagykorú így nem tudom mit tudnék csinálni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elviseled a helyzetedet.Netán megbeszélhetnéd egyszer egy nyugodt pillanatban velük, te mit érzel és ők hogyan látják ezt a helyzetet.

Úgy látom, túl hosszú ez a nyár. Az ifjak közül egyre többen rájöttek, rossz családban élnek.

2013. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg nagykorú leszel és után el tudsz költözni.
2013. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 én nem a nyárfolyamán jöttem rá hogy 'rossz családban' élek..

#2 az még több mint 1,5 év..

2013. aug. 22. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szereted őket?
2013. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen mindig kivételeznek mert van 2 öcsém még.. mindig én vagyok a rosszabb.. én nem kérhetek semmit csak ők.. nem emlékszem mikor mondták azt nekem hogy szeretnek vagy csak megöleltek volna..
2013. aug. 26. 13:43
 6/9 anonim válasza:
Kicsit írhattál volna hosszú leírást is. Szerintem beszéld meg a szüleiddel. Vagy mondd nekik, hogy szereted őket, hogy sajnálod amiért leszidtak vagy rossznak neveztek. Kérd meg őket, hogy menjetek el ( csak a szüleid és te ) moziba vagy lehet egyszerűen egy parkba is. Hogyha változnának akkor mutasd, hogy örülsz neki. Keress új barátokat, legyél keveset otthon. Rendezd át a szobádat. Legyen jó vidám. Hívd át a barátaidat. Foglald le magad. Olvass jó könyveket. Biztosan nem az a megoldás, hogy elmenekülsz a családod elől. Még ha már nagykorú vagy akkor se. Mégis csak a szüleid. Nélkülük nem tartanál sehol. Viselkedj jól és ne hagyd, hogy okot találjanak arra, hogy azt mondják rád, hogy "rossz" vagy. Amúgy hány éves vagy? F/L?
2013. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17/L vagyok.. igen már próbáltam a mozi túl drága 3onknak(Persze a szüleimnek és 2 öcsémnek nem az), a park nem szeretnek ott lenni sőt 3 napja strandra akartam menni a válaszuk: soha nem fognak strandra menni. ma pl. voltak nálunk öcsém haverjai és nekem kellett csinálnom gofrit és kérdeztem hogy melyik a jó recept erre a válasz: találd már fel magad most nem érek rá segíteni, kérdeztem hol találom a sütőport válasz nem érek rá ilyenekre.. szobám kb. 2,5X4m-es szóval nem tudom rendezni mert semmi nem fér szinte el.. Könyvet olvasok mindig... Elmenni nem mehetek mert túl kicsi vagyok..:// soha nem mehettem még egy buliba sem(vagyis idén egy osztálybuliba elengedtek volna 21.00-22.00-ig én éreztem cikkinek hogy eddig engednek így nem mentem)..mostmár érhetőbb??
2013. aug. 27. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Azóta gondolom minden megváltozott?
2020. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. jún. 13. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!