Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves szülők, anyák! Ti...

Kedves szülők, anyák! Ti mennyire akartok beleavatkozni a lányotok párkapcsolatába? Mire mondjátok azt, hogy "rendben, ennyiről kell csak tudom a többi az ő dolguk"?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, hogy túl sokat akar tudni, és mindent megbeszélni/megoldani. De van, amit nekünk kellene a párommal megoldani (Mert ha most nem megy akkor később sem fog). De ő nem érti meg és hisztizik, csapkolódik. Sokat vagyunk nálunk, és látja, hogy nincs gond.


22 éves lány vagyok. Köszönöm szépen a válaszokat


2013. szept. 5. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Hát pl. ha egy nála 2x idősebb hapsival állítana haza, akkor megmondanám a véleményem, vagy ha a párja verbálisan vagy egyéb módon bántalmazná, akkor valószínűleg nem csak beleszólnék. Vagy ha úgy gondolom, hogy marha nagy hülyeséget csinál, pl. elhagyja a férfi kisgyerekkel de ő vissza akarja fogadni, vagy folyamatosan csalja de ő "szereti".


Ha alapvetően a normális kategórián belüli, átlagos párkapcsolati problémáik vannak akkor csak akkor szólok, ha a véleményemet kérdik - pl. kinek van inkább igaza, kinek kellene engedni, hogy lehetne megoldani a problémát. Magamtól csak a fent említett vagy egyéb durva szituációkban avatkoznék az életükbe.

2013. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd le miben szólnak bele, mert így nem lehet semmit írni.
2013. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor akartam,de nem tettem!:) Elmondtam a véleményemet,de mindig elfogadtam a döntéseit és aztán betegre aggódtam magam,hogy boldog legyen és magamban sírtam amikor láttam,hogy ez nem sikerül! Csak és kizárólag jó szándékból és féltésből,a tapasztalataimat átadva szerettem volna megóvni a csalódásoktól és a kudarcoktól! De mindenkinek el kell követnie a saját hibáit! Ez a sors! A lényeg,hogy bármit is tesz az életben mindig mellette állok és ott vagyok,ha szüksége van rám,csak szólnia kell! És ezt ő tudja is pontosan!:)
2013. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

"De mindenkinek el kell követnie a saját hibáit! Ez a sors! A lényeg,hogy bármit is tesz az életben mindig mellette állok és ott vagyok,ha szüksége van rám,csak szólnia kell! És ezt ő tudja is pontosan!:)"


EZ A LÉNYEG!


Aki nem így gondolkodik, nos... nos az a hétfejű sárkány anyós, aki mindent jobban tud, és mindenbe beleüti az orrát, végül a jól működő házasságot is megmérgezi és tönkreteszi.

2013. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!