Ezt megtehetik?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és szerintem már tudnék dönteni arról, hogy mit szeretnék sportolni. anyáék beírattak kung-fu- ra, amit én nagyon nem szeretnék, de sajnos "kényszerítenek" rá.állítólag az önvédelem miatt meg, hogy magabiztos legyek meg ilyenek.

2013. szept. 7. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Te milyen sportot szeretnél?
2013. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A mai világban jó ha tud az ember valami önvédelmi sportot amivel megtudja magát védeni..

Miért nem kötsz kompromisszumot a szüleiddel?

Eljársz kung-fura, de engedjék meg hogy a te álom sportodat is csinálhasd.

Én is így kötöttem alkut a lányommal és fiammal..Mindkettő a kérésemre jár aikidora- de mellette mehetnek oda ahová ők akarnak menni.

A lányom és fiam is elég jók már aikido terén (lassan 10 éve csinálják) a lányom teniszezik , míg a fiam edző terembe is jár...

2013. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hátha megszereted. Ha nagyon nem megy, nem fogják ők sem erőltetni. Te mit szeretnél?
2013. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztosan jót akarnak neked, de tényleg fontos a mai világban, hogy meg tudd magad védeni. Ha nagyon utálod, próbálj ki más küzdő sportot, hátha az jobban tetszik majd! Meg mellette is űzheted azt a sportot, amit szeretnél. :D
2013. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. már voltam edzésen és hát nem nagyon tetszett. én zumbára szeretnék járni és már meg is néztünk meg be is álltunk a barátnőmmel. és igen, szerintem is fontos az önvédelem, de vannak ilyen tanfolyamok is amihez még kedvem is lenne.
2013. szept. 8. 11:16
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. már voltam edzésen és hát nem nagyon tetszett és nem is ment olyan jól. én zumbára szeretnék járni és már meg is néztünk meg be is álltunk a barátnőmmel. és igen, szerintem is fontos az önvédelem, de vannak ilyen tanfolyamok is amihez még kedvem is lenne.
2013. szept. 8. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak tanfolyamok, mint ahogy fogyasztó pirulák is, meg e fitnesz, de egyik sem ér semmit.
2013. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem nézel szét a önvédelmi lehetőségek között, és mész inkább arra át, és hidd el, jobb mint a zumba. Én bizonyítom neked.
2013. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!