Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valami megoldás javaslat...

Valami megoldás javaslat erre? (többi lennt )

Figyelt kérdés
Anyukám depressziós és gyerekkoromban nagyon sokszor megbántott,lelkileg és fizikailag is volt bántalmazás. Ezeken túlléptem, megbocsátottam neki, azóta csak éppen annyit veszekedtünk , amennyit más családokban is, például az esti buli vagy éppen a ruhavásárlás miatt. De most egy hete megint mindennap veszekedünk nagyon durván! Én tényleg elég nyüzsi típus vagyok és ma elment itthonról, mert azt mondja hogy a saját gyerekétől megfullad...hát köszi...megint kijött rajta a depresszió és a hugommal is veszekedett, de állítása szerint nem...hát én meg ott voltam :D És ha nyüzsgök, akkor minden fogyatékos hülye p*csának elmond...ehhez nincs joga! Ráadásul régen bármit elmertem mondani neki, ma már minden apróságért hazudozok...csak így tudok itthon élni! Mindenki azt mondja beszéljük meg, de nem lehet, mert ha én megakarom beszélni, akkor mindig azt mondja, hogy mit akarok megbeszélni, én voltam a hibás...
2013. szept. 8. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádnak szakemberre lenne szüksége, minimum egy pszichológusra. Talán rá tudod venni, hogy menjen el a saját érdekében.
2013. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!