Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a 21 éves...

Mit szólnátok, ha a 21 éves lányotok ilyet csinálna?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömről van szó, akivel barátok voltunk.

Szóval, júniusban befejezte a sulit, nem dolgozik. Kifogásokat keres, hogy ide,oda és amoda miért nem akar menni dolgozni. Titokban együtt volt egy nála kb 20 évvel idősebb 3 gyerekes apukával (elvált és egyedülálló a férfi).

A férfi szakított vele, mert gyerekesnek találta a lányt. A lány pedig bosszút akart állni. Összeállt egy roma sráccal, majd ráuszította a srácot és 4 másik haverját a volt párjára, aki mellesleg kotta részeg volt.

A fiatalok meglökték a férfit, azonnal elesett, beverte a fejét és elvesztette az eszméletét.

A lány még mentőt sem akart hívni, szerencsére az egyik járókelő észrevette hogy egy férfi fekszik a földön és a fejéből ömlik a vér, és mentőt hívott.

Sokan látták mi történt, 2-3 ember már volt a rendőrségen is, mint tanú.

Az apuka egy hétig kómában volt, most már ébren van. Pelenkázzák szegényt, össze-vissza beszél.

A lányt már behívta a rendőrség kihallgatni, mint felbújtó.


A férfi főnöke szeretne a lány szülei elé állni, és elmondani nekik mindent. Majdnem meghalt egy ember a "kicsi lányuk" miatt, nem szeretné ha a lány büntetlenül megúszná.

Sajnos kicsi az esély rá, hogy valaha is felépül :(


2013. szept. 15. 15:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
hát ha valakinek ilyesmiket művel ennyi idősen a lánya, akkor ott valamit nagyon elbaszott a nevelésben...egyébként én hagynám hogy lecsuknák, ha máshogy nem képes tanulni a hibáiból
2013. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szívtelen vagyok de ezek után én kitagadnám. Jöhet a lepontozás (mellesleg mélyen magamba szállnék, hogy hogyan tudtam ilyen embert nevelni).
2013. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

Magamba néznék hogy hol rontottam el. Tényleg nagyon gyerekes lányod van.


Sajnálom, hogy ezt mondom, de remélem hogy nagyon meg fogják büntetni a lányodat. Embertelen amit tett :(.

2013. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

21éves lány vagyok, ez azért elég komoly dolog, azt hittem kicsit másabb dologról fog szó esni.

No de a kérdésre válaszoljak, úgy gondolom hogy a lánynak felelnie kell a tetteiért. Más ember életével játszott bosszúból! Ezt nem szabad annyiban hagyni, még akkor sem ha sajnálod a gyermeked.

2013. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Jó lett volna ha elolvassátok az egész sztorit :)

De köszönöm a hozzászólásokat.

2013. szept. 15. 16:00
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kérdező lánya.


De amúgy tényleg elég durva amit csinált.

Másokat ráuszítani..szánalmas.

2013. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A kedves napbarnitott haverjaira jellemzo hogy csak idosekkel, gyerekekkel es full reszegekkel kemenykednek, akkor is csoportosan, biztos ami biztos.

En bezarnam par evre, ott majd elmegy a kedve hogy ezekkel a veglenyekkel bratyizzon.

2013. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szégyellem, hogy valaha barátok voltunk! :(
2013. szept. 15. 16:15
 9/25 anonim válasza:
100%
És a csaj semmi bűntudatot nem érez? 21 évesen ennyi ésszel....
2013. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne szégyelld,téged nem tudott belevinni a hülyeségébe és az barátoknál ritka.

Szülei előtt is "le a kalappal",nagyon nem akarom kivesézni a dolgot,nagyon szomorú ez az egész!

2013. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!