Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok összeköltözne az ismerőseivel albérletbe, hogy úgy élhessen mint az Éjjel-nappal Budapestben?

Figyelt kérdés
22 éves, dolgozik. Ugyanabba a városba költöznének, ahol eddig élt, és az indoka simán csak az lenne hogy bulizni, és élni akar szabadon.
2013. szept. 9. 21:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Mit mondjak: érthető. Támogatnàm amit kérnék tőle:védekezzen rendessen.a semmi drogot hiába is mondanám mindenki kipróbálja főleg ha olyan életet él.
2013. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Szíve joga. Ha jó nevelést kapott a lány, nem lehet belőle nagy baj.
2013. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy hülye, ha még mindig hisz a mesékben.
2013. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy sorozathoz hasonlóan akarja élni az életét, ott problémák vannak. Az önállóság jó dolog, de ez...
2013. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Megmondanám neki, hogy rám bármikor számíthat, de már nem tudom mindentől és mindenkitől megvédeni. Riogatnám egy kicsit, pl. szegény Bándi Kata (Isten nyugosztalja) történetével, elmondanám neki, hogy legyen észnél, ne mászkáljon egyedül éjszaka, ne bízzon meg idegenekben és ne hagyja felügyelet nélkül az italát. Aztán vagy meghallgatja, vagy nem.
2013. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
22 évesen, önálló keresettel rendelkező lányomnak már nem szólnék hogy miképpen ne csessze el az életét. Ha ő úgy érzi hogy bulizni kell kifulladásig, ha azt hiszi az az élet amit egy borzalmas műsorban előadnak (bár bevallom csak az előzetesekből láttam eddig az éjjel-nappal Budapestet, és ennyi bőven elég is volt) akkor éljen úgy ahogy jónak látja. De egy biztos. Csakis a saját pénzéből finanszírozza mert én erre az ökörségre biztos nem adok egy fillért sem..
2013. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Ott nem csinálnak semmit, mégis van pénzük mindenre. Ez nem így működik. Éjjel-nappal Budapest sorozat egy groteszk világ, önmaga paródiája.
2013. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%

Én nagyon elszomorodnék, mert tudom, hogy nem tehetek ellene semmit és elcseszi az életét. Szerintem bőgnék és foggal körömmel, térden állva könyörögnék neki, ne csináljon ilyet.



Egy kis OFF: Kéjjel-F@ssz@al Budapest az egy agyszülemény. Azok ott amatőr/kevésbé amatőr színészek akik csak kaptak egy szerepet és eljátsszák. Nézzen inkább Anyátok köztöt!

2013. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon sokszor gondoltam arra nézve ezt a sorozatot, hogy nagyon sok fiatal ezt fogja tenni, azt hiszik ez egy igazi valós élet.

Nem tudom, hogyha a helyzetedben lennék mit mondanék, lehet kénytelen lennék beleegyezni.

2013. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Borzalmasan szégyellném magam, hogy a 22 éves lányom ennyire buta nő aki nem képes felfogni hogy az a szar műsor egy nagy átverés, kamu.. Nagyon cikisnek tartanám hogy lepkefingnyi esze van....
2013. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!