Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy 13 éves fiú este 8-kor csak úgy elmegy a haverjához?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk rokonnál, és csak úgy elment. Mikor húzta felfelé a cipőt az anyja megkérdezte hogy hova az a nagy sietség. Ő meg mondta hogy megy x-faktort nézni a haverjához. (Ami majdnem este 10.-ig tart)Az anyja meg utána nem is szólt neki, mert már megunta, hogy ha nem engedné el, akkor addig könyörögne neki vagy megharagudna.


Nem kellene meghúzni neki egy határt? Mert szerintem ez így nincs rendjén hogy csak úgy elmegy, hogy nem is szólna az anyjának.

Én 16 éves vagyok és lány, de én mindig szólok hogy elmehetek-e(pedig tudom hogy elmehetek) a barátnőmhöz vagy be mehetek-e vele a városba. És ha maradok a városba suli után, akkor felhívom hogy majd a következő busszal megyek haza(fél 5).

Már volt olyan hogy sokáig kimaradtam anélkül hogy szóltam volna és akkor nem is tudta hogy élek e vagy halok.

Szerintetek?


2013. szept. 15. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy a szülő akarat gyenge, és a fia minél idősebb lesz annál kezelhetetlenebb és zsarnokibb lesz az anyjával. Magyarán a fejére fog nőni, és az anyja a saját tehetetlensége miatt a homokba dugja a fejét..
2013. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A fiúk ilyenek. A szülőknek meg nem ártana kicsit szigorúbban venni a dolgokat.
2013. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a mi fiúnk lenne, nem mehetne. Főleg, hogy ha előre nem is beszéltük meg, csak rájött a hoppálé. Tőlem aztán könyöröghetne vagy megharagudhatna. Nem azért nem engedném, mert szemét vagyok, hanem azért, mert úgy gondolom egy 13 éves kiskamasz még nem éljen olyan szabad életet, ahol csak annyit szól, hogy "majd jövök". Ez nem ennek a korosztálynak a kiváltsága. Ez egyszerűen tiszteletlenség a szülővel szemben. Nem irigylem, hogy milyen élet lesz ezzel a sráccal pár év múlva... nem laknék ott, az fix.
2013. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az anyja nem nevelte rendesen,és túl hosszú pórázon tartja.
2013. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!