Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hany evesen koltoztel el, es...

Hany evesen koltoztel el, es mennyi penzbol? Szerinted egy 25nm-es garzont fent lehet tartani egyedul?

Figyelt kérdés

En 24 vagyok, lany. 2 eve mehetnekem van de eddig nem mertem bevallalni. Most kivettem egy pici garzont, de szorongok, hogy nem tudom majd fenntartani ugy, hogy egeszseges es boldog maradjak benne.


Ez alatt egyreszt azt ertem, hogy en nem birok parizsis zsemlen elni, allergiaim vannak es sajnos nem olcso nekem a bevasarlas. 35ezret szamoltam etelre, ez mennyire realis? Soha nem vasaroltam magamra..


Sokszor bepanikolok h ezt megse kellett vna, de ugy erzem itt az ideje. Ti hany evesen koltoztetek el? Egyedul? Es havi mennyibol lehet kenyelmesen ellenni ha 70 a lakas mindenestul?


2013. szept. 15. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi a kereseted az a fő kérdés?
2013. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen menekültem otthonról. Dolgoztam, így kezdésként csak szobát béreltem. Később 1 szobás lakást béreltem ki. A kezdeti hónapokban míg rá nem álltam arra hogy a számlákat nekem kell fizetnem, míg rá nem álltam arra hogy a pénzemet okosan beosszam, volt hogy napokig párizsis zsömlén éltem.. De azóta szépen elvagyok. De sose bántam meg hogy fiatalon elhagytam a szülői házat..

Ja, pénzt azért nem írok, mert amikor én 20 évesen elköltöztem akkor még 20 ezret fizettem a szobáért, és 70 ezret kerestem..De ez jó pár éve volt már..

2013. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
100 a fix. Ezen felul vallalkozom is, es hat itt nagyon nagy a szoras. Volt havi 50 es 250 is..
2013. szept. 15. 17:40
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

2 éve költöztem el, 0 keresettel.

Párom tart el azóta is, mert a szüleim kidobtak otthonról.

Csak alkalmi munkáim vannak, tavasszal befejezem a sulit akkor mindent visszafizetek a páromnak, az utolsó fillérig.

2013. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen nekem a parizsis zsemle dologgal az a bajom, es ez nekem nagyon sarkalatos pont, hogy bar nem vagyok finnyas (sot imadom az olcso eteleket, tenyleg) de nem ehetek ilyeneket..
2013. szept. 15. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:

ha rendesen dolgozol, és a munkáltató is odaadja a fizud, akkor minden hónapban pont 0 ra kijössz.

ha nincs spórolt pénzed, és véletlen váratlan kiadás lesz, akkor vagy nagy bajban ha a szüleid nem támogatnak.

az biztos, hogy ha még csak most keresel melót, és úgy vettél ki albérletet a spórolt lovédból az bátorság volt.

pesten, ha nincs semmi hiteled, akkor egy ilyen lakást, és a saját megélhetésedet, kb 120-130 ezerből tudod finanszírozni.

ennyi kell min!

2013. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nalam a parom nem jatszik. Sem anyukamek. Mindenkivel joban vagyok de egyedul leszek, es nem akarom h fizessenek nekem.
2013. szept. 15. 17:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Megértelek, én 22 éves vagyok és már többször elmehettem volna itthonról, de eddig még nem bírtam mégsem elmenni. Pedig a kapcsolatom a szüleimmel egyenesen kibírhatatlan, az idegeimre mennek nap mint nap. Nekem nem is az anyagiak jelentik a fő gondot, bár lisztérzékenyként a diétám sem olcsó, de a barátom jól keres... hanem a bizonytalanság. A barátom a szomszéd országban dolgozik egy elég bizonytalan helyen, akármikor kirúghatják és akkor lőttek a jó fizetésnek, jöhetnénk haza. Ezenfelül van egy macskám, akit nem szeretnék itthon hagyni, de lakásba meg nem vihetem, bele is betegedne. Ráadásul fogalmam sincs, hogy csinálnék magamnak gluténmentes dolgokat, alig tudok 1-2 ételt megcsinálni... szóval nem egyszerű. :(
2013. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nádszálkisasszony ***** válasza:
21 évesen mentem el, összeköltöztem a barátommal. Nem akarlak elkeseríteni de 30 ezer kajára szerintem(!) kevés. Főzni kell, minnél nagyobb adagokat és minnél olcsóbbakat. Főzelékeket, spagettit, rakott krumplit, hagymás nokedlit. Meg kell nézni, hogy mi hol olcsóbb. Érdemes (ha pesti vagy) a Sárkány centerben megvenni a tisztítószereket, édességet de akkor is minnél több olcsóbb tisztítószerrel takarítani (ecet, szódabikarbóna). Ha ügyes vagy ki lehet hozni!:)
2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Huh utolso latod ez a bajom :) Hogy amiket felsoroltal abbol semmit sem ehetek gyakorlatilag.. Edessegekre nem koltok, nalam 700nal kezdodik az edesseg cukorbetegseg miatt. Ennyiert meg inkabb nem :/
2013. szept. 16. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!