Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hany evesen koltoztel el, es...

Hany evesen koltoztel el, es mennyi penzbol? Szerinted egy 25nm-es garzont fent lehet tartani egyedul?

Figyelt kérdés

En 24 vagyok, lany. 2 eve mehetnekem van de eddig nem mertem bevallalni. Most kivettem egy pici garzont, de szorongok, hogy nem tudom majd fenntartani ugy, hogy egeszseges es boldog maradjak benne.


Ez alatt egyreszt azt ertem, hogy en nem birok parizsis zsemlen elni, allergiaim vannak es sajnos nem olcso nekem a bevasarlas. 35ezret szamoltam etelre, ez mennyire realis? Soha nem vasaroltam magamra..


Sokszor bepanikolok h ezt megse kellett vna, de ugy erzem itt az ideje. Ti hany evesen koltoztetek el? Egyedul? Es havi mennyibol lehet kenyelmesen ellenni ha 70 a lakas mindenestul?


2013. szept. 15. 17:34
1 2
 11/11 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Hűha kedves kérdező!:(( Nem irigyellek, nagyon nehéz lehet..látod ebben sajnos még tanácsot sem tudok adni:(
2013. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!