Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van esélyem egy pici garzont,...

Van esélyem egy pici garzont, vagy elszeparált lakrészt találni Budapesten havi 50. 000-ből (mindennel együtt)?

Figyelt kérdés
Szeretnék teljesen egyedül lakni, de csak 50 ezret tudnék fizetni mindennel együtt. Lehet találni Pesten ennyiből egy korrekt helyet?
2013. jún. 4. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Korrektet nem, de nem lehetetlen. Mondjuk sokan azért nem fix árakat mondanak (én sem tenném), mert ha mondjuk kigondolom hogy egy ember ennyit meg annyit fogyaszt vízből meg villanyból, aztán ha egész nap a zuhany alatt állsz? Szerintem jobban kijössz ha nem állandóst fizetsz. Én pl. egy elég jó helyet találtam, van kert meg sufni, meg padlás meg minden, és télen persze van hogy húzós a dolog, de nyáron (és nem sanyargatom magam halálra, csak logikusan teszek-veszek), albérlet + rezsi kijön 44-48-ból.
2013. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elárulod, hogy hol találtad? Melyik kerületben?
2013. jún. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!