Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ebben kinek van igaza?

Most ebben kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer fordul elő, de engem idegesít a dolog.

Születésnapomra pénzt kaptam. (mondtam pedig, hogy semmit nem kérek)

Nemrég anyukámnak 3 csomagja jött, abból csak 2-re hagyott itthon pénzt, de a 3. csomag is azon a napon jött. Szóval kifizettem a saját pénzemből. Ez 8ezer FT volt.

Nem is aznap, hanem másnap mondtam anyumnak, hogy majd (tehát nem is azonnal) szeretném ha megadná, mert a tanulásomhoz (egyetem) nekem is szükségem van rá (nem bulizás).

Mindig halogatja, majd megadja, majd , majd.

Aztán mondja, hogy örüljek neki, hogy vesz nekem valamit a boltban. (pedig akárhányszor megkérdezi, mindig mondom, hogy semmi sem kell)



Félreértés ne essék, NEM vagyok pénzéhes, és nem is azonnal várom el, hogy megadja, de nem is akarja megadni, mert szerinte nekem úgy sincs szükségem rá, meg hogy nekem minek, a bankkártyámon úgyis van pénzem (amit én tettem magamnak félre).

Most lehet én tűnök bunkónak, de nem tartom ezt igazságosnak. És még én vagyok a rossz, a követelőző, ha meg merem neki említeni.


Most akkor kinek van igaza? Mit lehet a helyzettel tenni? Nem azzal van a gond, hogy kifizetek neki vmit, mert szívesen segítek, de nekem ugyanúgy szükségem van a pénzre.


Most akkor?



2013. szept. 15. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked van igazad.
2013. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kölcsön is úgy szokott kérni (bár ritkán kér), hogy majd megadja. De sose.

És én vagyok a bunkó, és ő kiabál, meg ideges, ha megemlítem neki.


Akkor ne is próbálkozzak vele, hogy visszaadja?

2013. szept. 15. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Az n anyám is ilyen kis g... i kiskoromba is amit rokonoktol kaptam szülinapra stb azt is elvette majd megadja sose adta meg
2013. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne segíts többet.
2013. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne is próbálkozzak azzal, hogy azt a 8ezret visszakérjem? Mondjak le róla?
2013. szept. 15. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Probalkozz azert csak sztem ugyse adja vissza van gexci
2013. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

22.07


Azért saját magamat köpném arcon, ha az anyámat g.e.c.i.n.e.k. nevezném.


Nem tudnád egy kicsit moderálni magadat?

2013. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd rá. Ez volt a tanuló pénzed. Viszont legközelebb ne adj neki kölcsön és küldesd vissza a csomagját. Ha balhézik mond meg hogy úgysem látod viszont a pénzed, amire szükséged van, ezért nem adsz.
2013. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!