Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyton szid. Valaki...

Anyám folyton szid. Valaki van még így, vagy csak én kapom meg folyton? N25

Figyelt kérdés

Soha egy jó szava nincs hozzám. Mindig mindenért sz.r vagyok, semmirekellő, életképtelen. Elhiszem, hogy azt akarja, hogy jobb legyen, de ha egyszer ő sem volt sosem rendes velem, mit vár? Én hogy legyek normális, ha ő sem az? Gyerekkoromtól kezdve sosem ölelt, nem imádott, szavakkal és fizikálisan is bántott, mindenért elővett, durván vert-ütlegelt, idegből, nagyon gyorsan elszakadt nála a cérna, és mindig rajtam vezette le a dühét. Jéghideg megközelíthetetlen királynő.


A hétvégén a nagymama előtt úgy összeszólalkoztunk anyámmal, hogy a nagyi elsírta magát. Akkor már én is rosszul éreztem magam. Ha én is ott sírom el magam, anyám ki is röhög, hogy ugyan ne legyél már ilyen érzékeny kis p.csa.


Még ha rossz bűnöző lennék, de így??? Állandóan ugat velem a saját anyám. Már elkerülöm, de ha ritkán találkozunk, ezt kapom. Én nem tehetek róla, hogy megszült engem... Az meg más kérdés, hogy ő milyen... tükörbe azt aztán nem tud nézni, ugyanis lenne elszámolnivalónk.


25 vagyok, anyagilag tőle semmilyen támogatást nem kapok. Lelkileg meg sosem kaptam. Külön élek tőlük.


Mi lehet az oka, hogy én csak egy nagy HIBA vagyok az életében? Az, hogy anno becsúsztam (nem mellesleg egy szeretői kapcsolatból...)?



2013. szept. 16. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen érzéketlen nők. Erről nem te tehetsz. Majd ha lesz saját gyereked, akkor szeresd, és viselkedj vele másképpen. A családodból pedig járj gyakrabban a nagymamádhoz, hogy több szeretetet kapj.

Egyébként az is lehet, hogy az unokájával teljesen más lesz. Láttam olyan kapcsolatot, ahol az anya nem igazán szerette a lányát. Viszont az unokája (szintén lány) a mindene volt. És minden szeretetét neki adta.

2013. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen lelki problémája betegsége nincsen? Sajnos az anyósom is ilyen, azt a megoldást találtunk rá, hogy nagyon ritkát találkozunk. Próbáld meg a minimálisra csökkenteni a találkozást, és egyszer ha ugy alakul ülj le vele beszélgetni, vagy írj neki egy levelet az érzéseidről.
2013. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem is így viselkedik, mindenben csak a hibát keresi, csak szid és leszól, sosem dicsért, el is költözöm majd ezért.
2013. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az enyém is ez a fajta. Mindenkinek lehord,holott az ilyen ember saját magät gyűlöli a legjobban. Csodälkozik ha valaki nem viseli el hosszabb távon, de ki akar egy ilyennel együtt lenni. Én rühhellem úgy ahogy van. Ezt saját magänak köszönje.
2016. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!